Skocz do zawartości

Rewolucje ! Wasze Projekty Nasz Wspólny Projekt @


Recommended Posts

Witam w tym oto dziale zakładam temat i chciałbym poruszyć waszą wyobraźnie.

Otóż chciałbym aby każdy z chętnych przygotował projekt swojego wymarzonego laptopa do O/C. np.wiatraki, grille,radiatory :)

 

Zasady Są Proste :

 

Każdy kto podejmie się wyzwania zrobienia projektu wstawia go na forum , i każdy kto chcę go ocenia :)

Do tego wstawiamy opis na czym to polega , do czego służy i następnie to Oceniamy :D

Myślę że autorzy tekstu wyślą projekty do odpowiednich firm i razem spróbujemy zrobić rewolucje.To może wasze projekty wejdą w życie i w przyszłości będzie super fajny laptop z bdb fajnym procesorem.I każdy wtajemniczony będzie mógł podkręcić swojego laptopa.

 

Myślałem żeby zrobić jeden wspólny projekt i podarować szanownemu Adminowi który spróbuje go udostępnić różnym firmą jako projekt wspólnoty forum.

 

PS.Myślę że gdy nasz projekt przyjmie jakaś firma zaczną kopiować od tej firmy inne firmy i może laptopy stanieją.I dużo osób będzie miało zaszczyt podkręcania laptopów. :P

Link to post
Share on other sites

Ale spróbować zawsze można , baterie mocniejszą można włożyć wymienić bios , czego się nie sprawdzi to się nie ujawni :) Trzeba być dobrej woli :D

 

Dobre popracuje nad projektem z karbonem w Photoshop/ie i może uda mi się takową zrobić.A ja pomyślałem żeby pod klawiaturą po lewej i prawej stronie dać super cienkie wiatraki aby mieściły się do obudowy i na to fajny grill :)

Link to post
Share on other sites

Cooler Master 690 Dominator Mods to 690 II Advenced, od poniedziałku zaczynam, juz zamówione Spraye, koszyki HDD, z jednym z forumowiczów z innego forum dogadałem sie w sprawie włącznika LED on OFF... ma mi pokazać co jak zrobic, okno bedzie modowane z Dominatora, mysle ze jak sie uda to bedzie super :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...