Skocz do zawartości

Obudowa wyciszana


Recommended Posts

Witam postanowiłem zmienić swoją obudowę na jakaś obudowę wyciszoną kwota jaką dysponuję to +/- 350 zł.Wolałbym obudowę z oknem choć nie jest to warunek konieczny. Zależy mi głównie na kulturze pracy i wydajności.

Mój zestaw to:

Plyta glówna: MSI Z97 Gaming 3 DDR3 (Lga1150)
Procesor: Intel Core i5-4690k QuadCore 64bit 3,5 Ghz Lga 1150.
Chlodzenie Procesora : Be Quite! Dark Rock 3
Pamiec RAM : Corsair Dual 8GB (2X4GB) Vengeance PRO CL9 2133 Mhz DDR3 Low Voltage
Dysk Twardy : Seagate Barracuda 7200.14 1TB 64MB Cache S-ATA 3
Dysk SSD : Crucial SSD MX100 128 GB (550/150)
Karta Graficzna : Gigabyte GeForce GTX970 OC 4GB  G1 GAMING (256-bit)(PCI-E)
Zasilacz :Thermaltake Smart SE Modularne kable 530W 80+ Bronze 140mm
3x  be quiet pure wings 2 120 mm.
 
Link to post
Share on other sites

Trochę ponad budżet a ja sobie chwalę ;) :

http://www.morele.net/obudowa-thermaltake-suppressor-f31-midi-tower-czarny-ca-1e3-00m1nn-00-792550/

i z oknem : http://www.morele.net/obudowa-thermaltake-suppressor-f31-midi-tower-czarny-okno-ca-1e3-00m1wn-00-792549/

 

Na stanie ma dwa wentylatory 120mm i radzą sobie ale te Twoje BQ będą wydajniejsze.

Edytowane przez choleryk65
Link to post
Share on other sites

Nanoxia Deep Silence 3. Morele ~ 340zł. Polecam

A ta też ale Deep Silent1 jest lepsza, ma większe możliwości tyle, że droższa o 70zł. ale moim zdaniem warto dopłacić. Gdy kupowałem F31 to akurat DS1 nie było ale nie żałuję. W F31 jest mnóstwo miejsca za tacką na okablowanie i dyski SSD  lub HDD.

Edytowane przez choleryk65
Link to post
Share on other sites

sam jestem na etapie zmiany budy i nie wiem czy brać tą F31 czy DS1, doradzi ktos ?

Za F31 przemawia bardzo dużo miejsca oraz możliwość instalacji dysków za tacką płyty głównej. Zainstalujesz wentylatory 140mm w DS1 chyba tylko 120mm. Za DS1 rozwiązanie chłodzenia na topie obudowy, no i jeżeli komuś zależy pomieści więcej dysków. W F31 tylko 3, chociaż ja upchnąłem 4, w tym jeden SSD. Jedna i druga zmieści duże chłodzenie CPU, i długie karty. F31 jest bardziej przyjazna jeżeli chodzi o chłodzenie wodne. DS1 jest węższa i to czasami może być zaletą, F31 jest bardzo szeroka - 250mm czyli potrzebuje więcej miejsca. Znowu F31 ma więcej kombinacji cisza/chłodzenie, można demontować elementy wyciszenia na topie w zamian za chłodzenie a i jeszcze na jej top można zainstalować trzy wentylatory ale to już trochę przesada, bo albo cicha albo przewiewna ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...