Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szanowni Forumowicze,

 

tak jak w temacie, poszukuję słuchawek do gier w systemie 7.1 podpinanych pod USB. Niestety słaba karta dźwiękowa w laptopie zmusiła mnie do wybrania sprzętu z wbudowaną kartą dźwiękową.

 

Cena: około 400zł

Zastosowanie: w głównej mierze gry FPS

Wymagania: jak najlepsze pozycjonowanie

Mikrofon: najlepiej brak lub możliwość jego odpięcia (korzystam z osobnego mikrofonu, którego jakości nie dorównają te wbudowane)

Własne propozycje: Razer Kraken Pro, Kingston HyperX Cloud I oraz II - niektórzy piszą że nie opłaca się dopłacać do drugiej generacji. Co o tym myślicie? (bardzo proszę o ocenę wszystkich trzech)

 

Dodatkowo chciałbym zapytać o podłączenie słuchawek pod aktywny HUB USB. Mała liczba portów w lapku nie pozwala mi na bezpośrednie wpięcie wielu urządzeń. Czy jeśli słuchawki zostaną podłączone do aktywnego HUBa to czy bardzo stracą na jakości?

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez kam_kuch
Link to post
Share on other sites

idz poczytaj formu temat walkowany raz w tygodniu 

kup cludy 1 i zbieraj na używane  prodygy cube black albo zwykle i wymień opampa 

 

słuchawki z usb nie istnieją(bo to odpustowy szmelc) i koniec tematu 

 

Obecnie posiadam Superlux HD681 EVO MKII. Czy Twoim zdaniem lepiej przeznaczyć pieniądze na tą kartę dźwiękową i połączyć je z posiadanymi słuchawkami niż kupować nowe pod USB?

Link to post
Share on other sites

 

 

niż kupować nowe pod USB?
 
jepiej ta kasę przepić/podpalić/ew. wrzyć w WC niż kupować coś na usb 

oczywiście lepiej kupić 
cuba albo fiio  olimpus 2 
a słuchawki ew z czasem jakieś dokupić 

albo kupić cloudy i zbierać na  układ dźwiękowy ale 681 to przyzwoite słuchawki 
Link to post
Share on other sites

 

jepiej ta kasę przepić/podpalić/ew. wrzyć w WC niż kupować coś na usb 

 

oczywiście lepiej kupić 

cuba albo fiio  olimpus 2 

a słuchawki ew z czasem jakieś dokupić 

 

albo kupić cloudy i zbierać na  układ dźwiękowy ale 681 to przyzwoite słuchawki 

 Dziękuję serdecznie za poradę. Ogólnie jestem zadowolony z moich 681 ale mam wrażenie że na zintegrowanej karcie dźwiękowej laptopa (Lenovo Y50) nie wydobywają z siebie tego co można o nich poczytać na forach. Kroki w FPSach czasami słychać a czasami nie. Możliwe że to właśnie wina słabej dźwiękówki. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...