Skocz do zawartości

Geforce GTX 980 1600zl


Recommended Posts

Witam, mam do zaoferowania karte graficzną Geforce GTX 980 firmy Gigabyte.

O karcie nie będę dużo opowiadał, bo każdy wie jak radzi sobie z grami:)

Sprzęt jest praktycznie nowy, miesiąc używany(dowodem na to jest folia na chłodzeniu której nawet nie odkleiłem. Jedynym problemem jest to, że gdzieś zapodziałem paragon z zakupu(jeszcze poszukam).

Cena jaka mnie interesuje to 1800zł+kw.

Możliwość wystawienia na allegro lub odbiór osobisty w okolicach Pszczyny.

Mogę również dostarczyć kartę w okolicach Pszczyny bądź Katowic i na miejscu sprawdzimy, że sprzęt sprawny w 100%.

Kontakt: 535-390-362 (jeśli nie odbieram, proszę pisać smsy)

 

 

http://images.tinypic.pl/i/00774/pv3mfejaldxo.jpghttp://pics.tinypic.pl/i/00774/vlmwyo8m25ch.jpg

Obnizam cene do 1600zl;) Na titana trzeba zbierac, wiec zalezy mi na jak najszybszej sprzedazy:)

Edytowane przez gamer6321
Link to post
Share on other sites

Kamar ma rację w 70% , bo sporo gier wychodzi przerobionych z konsol na PC co nie ma różnicy a wymagania większe niz na konsoli ;/

PS. Gamer znalazłeś paragon ? czy tam fakturę ? jeśli tak to do kiedy gwarancja ? bo fajna cena i może się skuszę gdyż mam 2 opcje dokupić chłodzenie do mojej referenta 290 lub kupić grafę

Link to post
Share on other sites

Nie potrzeba dowodu zakupu w przypadku produktów gigabyte. Na każdym produkcie jest data produkcji i od niej jest 36 czy tam 39 msc gwarancji realizowanej przez komputronik. Więcej informacji w necie

Link to post
Share on other sites

No to 1900 z paragonem - tyłka nie urywa.

Sam - pół roku temu, via Allegro kupiłem Asusa z dowodem zakupu za 1700...

Co było wtedy a co jest teraz ma się nijak do obecnej oferty i kursu $, no przecież kiedyś mogłem puścić 4790k za ~1000zł a teraz za 1200 to by była "mega" oferta :)

Link to post
Share on other sites

Tak, dokladnie jak pisze kolega wyzej.

Karte sprzedaje bez dowodu zakupu bo go po prostu nie mam i nie jestem w stanie ogarnac... Prosze nie pytac mnie o to setki razy bo robi sie to nudne... Czekam tylko na oferty kupna(na inne pytania nie bede odpowiadal). Cena to 1600zl. Razem z karta wysylam oryginalne pudelko i wszystko co dal producent. Moge przedmiot wystawic na allegro z mozliwoscia zwrotu jesli stan sie nie bedzie podobal,z tym ze zwrotu nie przyjme bo karta wyglada jak nowa, nawet ma wszystkie zaslepki na wejscia do monitorow:)(oczywiscie pisze to w formie zartu). Preferuje jednak odbior osobisty, zeby osoba kupujaca miala pewnosc co bierze. Oferta nadal aktualna i w 100% powazna:)

Link to post
Share on other sites

Nie pisz tu głupot.

Komputronik pełni rolę gwaranta w momencie gdy padnie inny sklep A TY MASZ DOWÓD ZAKUPU.

Jeżeli nie maszdowodu zakupu, a sklep w którym kupiono sprzęt nadal działa - NIE MASZ GWARANCJI.

Nawet jeżeli padł sklep w którym kupiłeś sprzęt a ty nie masz dowodu zakupu - NADAL NIE MASZ GWARANCJI!

 

Oczywiście jest to spore uproszczenie, ponieważ rolę "dowodu zakupu" może pełnić nie paragon/fv a wyciąg z konta bankowego itp.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...