Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze słuchawek dla karty AIM SC808, głównie gry


Recommended Posts

Witam, niedawno zakupiłem kartę AIM SC808, do której podpinam swoje Pioneer SE-M290... Jeśli chodzi o muzykę to jestem raczej zadowolony (słucham głównie rapu, rocka i popu), ale przy graniu w gry już nie do końca - słyszę dużo lepiej kroki można integrze, ale są one jakby zbite ze sobą. Potrzebuję słuchawek dzięki którym będę mógł dobrze ocenić pozycję przeciwnika (głównie CS: GO), oraz które będą wygodne przy długich sesjach - raczej słuchawki wokół uszne zamknięte. Budżet to myślę jakieś 100£ (proszę o propozycje do 650zl) - za tyle można dostać np. BT-150 na Amazonie ;)

 

Mam jeszcze małe pytanie o mikrofon - czy od zalmana będzie lepszy np. taki Boya BY-M1, czy lepiej już dorzucić do jakiegoś Samson Go Mic (który nie jest za wygodny jak dla mnie)?

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam forumowiczów! ;)

Edytowane przez FrasZWC
Link to post
Share on other sites

Z tym Boya bym raczej nie ryzykował. Już lepiej faktycznie jakiegoś Samsona na USB, np. Meteor.
BT-150? Nie chodziło przypadkiem o DT150? Na thomann.de od 550 zł, ale trzeba zrobić zbiorowe zamówienie.

DT150 to świetne słuchawki, jedne z najlepszych dynamicznych, i dobrze powinny się zgrać z AIM SC808.

Nie powinieneś na nich narzekać, że czegoś w nich nie słyszysz, bo to raczej niemożliwe.

Dla mnie DT150 to jedne z najwygodniejszych słuchawek jakie miałem, zwłaszcza jeśli nauczy się już jak je zakładać poprawnie. Sam często na nich działam czasem cały dzień.

Link to post
Share on other sites

Tak, chodziło mi o DT150, pisałem rano na szybko przed pracą i nie sprawdziłem dokładnie ;) Tak jak pisałem tutaj dostanę je za troszkę mniej niż 100£. Prosiłbym jednak też o inne propozycje - nawet za np 200zl, bo może nie jest konieczne wydawanie aż takiej kwoty? ;) Dzięki i liczę na pomoc jeszcze kilku użytkowników :P

Edytowane przez FrasZWC
Link to post
Share on other sites

Przy dostępności takiej kwoty i karty dźwiękowej, a także tym że masz już na stanie Pioneery, raczej nie ma sensu kupować np. Superlux HD669 czy Encore Rockmaster OE, gdy takie DT150 z powodzeniem zastąpią obie pary.
No ale to tylko moje zdanie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...