Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie
Mam tutaj koszyk do oceny bądź jakiś propozycji do podmiany niektórych części.

http://www.morele.net/inventory/info/Rrgvst/

Posiadam zasilacz corsair CX430, dlatego w koszyku nie ma zasilacza i zastanawiam się jeszcze czy on pociągnie to wszystko.

Kolega doradzał mi w wyborze części.Tylko jeszcze zastanawiam się w pełni nad płytą główną która musi posiadać PCI ponieważ z poprzedniego komputera będę przekładał kartę dzwiękową.Do tego oczywiście myślę, że pójdzie podmianka na i5 6600k.

Jeżeli macie jakieś propozycje chętnie wysłucham :)

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie warto kilka zł do mx200 dołożyć.

Jeden i drugi hdd dobry. seagate jest szybszy, WD zbierają opinie o (podobno) lepszym wykonaniu czy wytrzymałości. Generalnie mając ssd pod system i soft to na dane nie trzeba czegoś szczególnego. W takim przypadku ja chyba wybrałbym WD.

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Powiem krótko i na temat. Dopłać 70 zł i bierz 6600K na start 

 

1 x  Intel Core i5-6600K /3.5GHz, 6MB, LGA 1151, BOX/ 1 x  MSI Z170A-G43 Plus /intel Z170, DDR4, LGA1151/ 1 x  Kingston 8GB 2666MHz CL15 HyperX Fury Black 1 x  Asus GeForce GTX 970 Strix DirectCU II 4GB DDR5 256Bit (1178/7010) + Farcry 1 x  SilentiumPC Pax M70 Pure Black (b/z) 1 x  SilentiumPC Fortis 3 HE1425 1 x  GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/500MB/s) 1 x  Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

 

4220 zł +  Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Iridium Pro ma mocny argument - 5 lat gwarancji. Jeżeli taniej, to wywal na start HDD albo i też daj SilentiumPC Gladius M35 Pure Black

 

Jaką masz dokładnie wersję zasilacza ? Zobacz na tabliczce znamionowej czy masz 336W czy 384W na +12V

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...