Skocz do zawartości

Pamięć Ram do laptopa 8 Gb 1600 Mhz CL9


Recommended Posts

​Masz znawcę młodego 16 lat :P jeszcze 2x 4gb a 8 gb porównywać heh..Tak jak wyżej napisałem z ceną i nie zmienię jej.


Gdzie niby napisałem coś takiego heh..Sam wyjdź i nie pisz takich komentarzy głupich...Nikt Ci nie broni kupować tych pamięci chcesz to kupuj sobie jakie chcesz..Koniec spamowania ;)

 

Czy tylko mi się wydaje, że Hynix robi akurat bardzo dobrej jakości układy pamięci i jest w światowej czołówce?

 

@Tigerr: wyjdź, nie jesteś na elektrodzie

Link to post
Share on other sites

@@Tigerr, grzeczniej proszę.

Cena jest z kosmosu. Jak kolega znajdzie naiwnego to sprzeda, jak nie, to zapłaci tylko za wystawienie aukcji- jego sprawa.

 

Każda kolejna wypowiedź nie związana z zakupem pamięci będzie nagradzana za spam.

Link to post
Share on other sites

Staram się pisać normalnie, nie urażam nikogo..Jak ktoś takie pisze porównania jak wyżej czy inne ceny podając jak najniżej ( za półdarmo) to nie rozumiem tych osób robią tylko nie potrzebnie spam itp..Drogi moderatorze mówiąc "naiwnego" to obraza, bo jestem uczciwą osobą i wiem co sprzedaję..Nikogo nie namawiam i nie zmuszam, pamięci są b.dobre cena co podałem po przeglądaniu ofert jest dobra..mało tego przy jednej kwocie zaproponowałem że zapłacę za wysyłkę. Chce ktoś normalnie zapytać bez głupich komentarzy i kulturalnie to zapraszam na priv.

Link to post
Share on other sites

Nie chce się czepiać ale przydałyby się zdjęcia rzeczywiste przedmiotu, to raz. Dwa, zdjęcia na Twojej aukcji prezentują pamięci CL11 1866MHz. Trzy, producent w swojej ofercie nie posiada kości 8GB(tylko 2x4GB kity).

Piszę nawiązując do mojego tematu sprzedaży. Nie czytałeś za bardzo poprzednich postów, jest link na morele.net gdzie jest pamięć 8 gb w sprzedaży, niby skąd miałbym ją mieć sam wyprodukować jak nie producent ;> Trochę nie logiczne..W aukcji napisałem zdjęcia podglądowe a moje pamięci niczym się nie różnią wyglądem od tych z 1866 MHz, mimo że moje to 1600 MHz i CL9..Fotki dodałem. Marek Lolasi pamięci są wydajne i b.dobre nie ma zastrzeżeń ale są osoby co by chcieli mieć za półdarmo dobre pamięci..Przypomnę że przy jednej kwocie proponowałem że koszty wysyłki poniosę, sprzedawałem już tak i przesyłka z reguły na drugi dzień przychodziła do tej osoby i była zadowolona ( to jest z mojej strony sprawiedliwa oferta/sprzedaż).. Jak ktoś chce kupować ze sklepu i plus przesyłka niech kupuje ja nie namawiam. Ps. Na tej kości grałem w Wiedźmina 3 i inne wymagające gry, było ok.

​Linki do zdjęć:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/060f8d117b3ecd13

http://www.fotosik.pl/zdjecie/1b61f9518ace25c2

​Pozdrawiam serdecznie moderatorów i forumowiczów benchmark.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...