Skocz do zawartości

Pamięć Ram do laptopa 8 Gb 1600 Mhz CL9


Recommended Posts

Ok, ale kolego pomyliłeś pamięci te co tam są to nie są do "Laptopa" tylko do PC. A ja sprzedaję do laptopa, a te ceny się róźnią od tych laptopowych. Jak możesz to podaj link jeśli są na X-Kom bo ja ich nie widzę tylko te do PC wyszukuje mi. Myślę że cena jest dobra oczywiście jak w akucji wspomniałem do negocjacji rozsądnej cena.

Link to post
Share on other sites

Ja sprzedaję Cruciale a nie Kingstony a takie porównanie to bez sensu.. Jakbyś sprzedawał np. Fiata i ktoś ci dał do porównania Forda który ma te same wyposażenie ale cena niższa byś tak sprzedał auto? Podaję przykład tylko..Można tak się sprzeczać ale nie o to chodzi, ja cenę dałem i tak tanio w porównaniu z cenami Internetowymi, na portalach zagranicznych one są droższe dodatkowo pokrywam koszt przesyłki. Pamiąci rok czasu używane (do połowy kwietnia minie cały rok wtedy laptop kupowałem)

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

2x4 gb a jedna kość 8 gb wiadomo że te pierwsze będą tańsze ;) i jeszcze opóźnienie CL10.. No ale nie chodzi o to bym zarabiał na pamięci cena jest adekwentna do pamięci. Ps. Co do porównania z autami dałem przykład i raczej jest trafiony bo to różnica tylko w markach a wyposażenie takie same, więcj Kingston i Crucial marki a specyfikacje te same ;) Zapomniałem dopisać do aukcji że moje to wersja "Sport" bo są też zwykłe Cruciale do laptopów :) Ale to widać po zdjęciach..Dobra kto zechce to kupi dobre pamięci wydajne i będzie zadowolony.. Jak pisałem cena do rozsądnej negocjacji jak większa obniżka to koszty wysyłki pokrywa kupujący, niższa obniżka ja sam pokryję koszt wysyłki. Myślę że to jest sprawiedliwe. :)

Link to post
Share on other sites

Heh :P I dalej Kingstony co nic nie mają do tego Crucial'a Kingstony są dużo tańsze od większości pamięci..Tu jest dział sprzedaży, nie ma co spamować dalej..Chętny ktoś na google może znaleźć co do Crucial Sport pamięci, informacje i ceny.

Ps. Jak znajdziesz mi Cruciala Sport w tej cenie co Kingstony to mogę by za tyle sprzedać :) Oszczędze Ci szukania więc dla zainteresowanych linki: http://www.morele.net/pamiec-do-notebookow-crucial-ballistix-sport-8gb-ddr3-low-voltage-1600mhz-cl9-bls8g3n169es4ceu-704955/

Tutaj natomiast 2x8 gb(16 gb) http://www.morele.net/pamiec-do-notebookow-crucial-ddr3-sodimm-ballistix-16gb-8gbx2-1600mhz-cl9-oc-kit-bls2c8g3n169es4ceu-715683/

Za 210 zł mogę sprzedać i przesyłkę opłacę myślę że to sprawiedliwa oferta i uczciwa.

Jeśli są chętni pisać na PRIV lub Allegro.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę forumowiczom.

Link to post
Share on other sites

Linki nie działają;), a ze Cruciale są lepsze to pierwsze słyszę. Są dobre, a popularność zdobyły bardzo dobrym stosunkiem ceny do wydajności. Jeżeli jednak ten argument( cena) jest obalony, to 99% społeczeństwa wybierze pamięci ... tańsze.

Wesołych Świąt.

Link to post
Share on other sites

Nie napisałem że lepsze, Cruciale Sport mają dobrą wydajność :) Podaję jeszcze raz link http://www.morele.net/pamiec-do-notebookow-crucial-ballistix-sport-8gb-ddr3-low-voltage-1600mhz-cl9-bls8g3n169es4ceu-704955/

2x8 gb (16 gb) http://www.morele.net/pamiec-do-notebookow-crucial-ddr3-sodimm-ballistix-16gb-8gbx2-1600mhz-cl9-oc-kit-bls2c8g3n169es4ceu-715683/

Jak nie otworzy znów to wpisz sam na morele.net i zobaczysz ceny. I wzajemnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Za ile byś chciał, za 100 zł pewnie.. Zresztą pamięć nie dużo używana i cały czas działa bardzo dobrze, wydajnościowo bardzo dobre. Na morele.net cena jest taka sama, sugerowałem się cenami po ile ta pamięci chodzą, na zagranicznych jak popatrzysz te pamięci są dużo droższe. Jak niższa cena to kupujący pokrywa koszty wysyłki itp.

Link to post
Share on other sites

Ale jest używana. Tak trudno zrozumieć? Nie licz na łączną kwotę powyżej 130

 

Wciel się w rolę kupującego. Wiedząc, że przedmiot jako nowy kosztował 205, kupisz używany egzemplarz za 200?

Edytowane przez ptasiek2
Link to post
Share on other sites

​Byłem kupującym i taki przykład kupiłem kiedyś dysk 2,5 cala 2 TB za 300 zł używany bez gwarancji i też niedużo używany to kupiłem..Także pamięć jest w idealnym stanie to nie są pamięci niżej wydajności itp..Więc czemu miałbym sprzedawać mniej i tracąc na tym, poza tym na pamięci jest gwarancja wieczysta z drugiej strony nie sądzę by te kości się zepsuły bo są solidne..Jak znajdziesz mi używane pamięci w tej cenie to ok..btw. Są Cruciale Ballistix SODIMM ale bez "SPORT" słabsze. Chce je sprzedać bo mi jest nie potrzebna i osoba która je kupi będzie zadowolona z tej pamięci.

Mogę zejść do 150-160 zł plus koszt wysyłki.

​Myślę że ta cena co podałem jest wporządku..Jak ktoś jest chętny to zmienię cenę z Allegro.

​Pozdrawiam i zapraszam do zakupu

Edytowane przez Tigerr
Link to post
Share on other sites

Boże następny co porównuje Kingstony do Crucialów, czasem tak czytam i patrzę że każdy by chciał za pół darmo pamięci i sami "znawcy" :D Ale ok mogę sprzedać za 170-180 zł jak pokazujesz po ile pamięci są. Dobra bez zbędnego sprzeczania się, spamowania i głupiego porównywania, jak ktoś chce kupić to niech pisze na priv i będzie zadowolony z tych pamięci.

Edytowane przez Tigerr
Link to post
Share on other sites

2 tygodnie temu pisałem, że 140zł to max, teraz zmieniam swoje zdanie i mówię 120zł max, na pierwszej stronie podałem linka do bita, gdzie kosztują"prawie identyczne" , nowe 155zł. Wybór jest wiec prosty. Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

A sami znawcy bo to forum , od tego tutaj są, czasem warto ich posłuchac:)Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Marek Lolasi to w tym linku za 155 zł co porównujesz do kingstonów :D a jak młody powyżej chce porównywać to proszę bardzo link i cena prawie 180 zł. http://www.morele.net/pamiec-do-notebookow-crucial-ddr3-sodimm-8gb-4gbx2-1600mhz-cl9-oc-kit-bls2c4g3n169es4ceu-715682/

​Poza tym pisanie że max 120 Marek Lolasi to chyba na głowę upadłeś, tyle kosztują zwykłe Cruciale a nie wersja Sport..Patrzę że tutaj na forum szuka się jelenia żeby nakręcić by jak najtaniej sprzedał by mieć prawie za darmo nowe pamięci :P Cena 150 zł jest ostateczna nie zmienię jej, chce ktoś kupować za 120 zł niech kupuje nie markowe jakieś Hynixy itp. Także bez obrazy ale taka prawda, dobrych kości nie będę sprzedawał za pół darmo..Powtórzę kto chce to kupi a jak nie wybierze innej marki. Ps. Przytoczę dla Marka porównanie z autami jest to taka sama sytuacja to jestem ciekaw jakbyś się zachował. Pozdrawiam i starczy tego bez sensownego pisania, chętnie pisać na priv. -150 zł- za kość + kw. przy wyższej jestem skłonny ponieść koszt wysyłki.

Edytowane przez Tigerr
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...