Skocz do zawartości

[Sprzedam] Far Cry Primal 90zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez gepardmak,

Recommended Posts

Cześć!

 

Słowem wstępu: nie wiem czy można w tym dziale wyskakiwać z takimi tematami. Wiem, że mamy dział giełdowy, ale obawiałem się, że tam mowa stricte o hardware'rze, więc próbuję tutaj.

 

Mianowicie: z promocji Asus'owej dostałem Far Cry Primal. Nie jaram się tą gierką, więc chcę ją sprzedać. Zależy mi na sprzedaży tutaj, by nie bawić się w allegro/kinguiny. 

 

Chcę za to dostać 90zł.

 

Gdy już się dogadamy oczekuję przedpłaty na konto bankowe, wtedy natychmiastowo wysyłam kod na maila.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Link to post
Share on other sites

Ja bym chetnie kupił, ale wole chyba jednak kupić najnowszego need for speeda. Far Cry to straszny kotlet który przestaje mi smakować.....

Nie grałem jeszcze w żadnego. FPSy nigdy mi mocno nie podchodziły, Primal wydaje się ciekawsze przenosząc się czasowo w prehistorię, jednakże nadal mnie to nie przekonuje ;p Wolę swojego Wiedźmina :3

Mówicie, że 90 za dużo, ale na 80zł się skusicie? Dobra, może być ;p

Edytowane przez imralav
Link to post
Share on other sites

Chyba na ten temat...

I do tego:

15. Ogłoszenie sprzedaży kluczy do gier w tym "gift", bezwzględnie musi zawierać link do aukcji Allegro na której owe klucze są wystawione. Jednocześnie zakazuje się odsprzedaży kluczy z aukcji charytatywnych Humble Bundle oraz kluczy dołączanych do kart graficznych NV oraz AMD. Podstawą tego zakazu są wewnętrzne regulaminy HB / NV / AMD.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nie wolno sprzedawać gier, będących prezentem do sprzętu(klucz do gry), jeśli chcesz sprzedać grę musisz sprzedać również kartę grafiki. Grę możesz komuś podarować ale ta osoba musi być członkiem Twojej rodziny. Podobny problem dotyczy również odsprzedaży giftów dodawanych w prezencie do sprzętu lub wygranych w konkursie. Tracą one gwarancję jeśli zostały odsprzedane osobą trzecim. Kupiłem, kiedyś router Asusa, który ktoś wygrał w jakimś konkursie. Mimo, że sprzęt był na gwarancji producenta nie udało się go zareklamować bez dowodu zakupu lub poświadczenia udziału w konkursie.  

Link to post
Share on other sites

Nie wolno sprzedawać gier, będących prezentem do sprzętu(klucz do gry), jeśli chcesz sprzedać grę musisz sprzedać również kartę grafiki. Grę możesz komuś podarować ale ta osoba musi być członkiem Twojej rodziny. Podobny problem dotyczy również odsprzedaży giftów dodawanych w prezencie do sprzętu lub wygranych w konkursie. Tracą one gwarancję jeśli zostały odsprzedane osobą trzecim. Kupiłem, kiedyś router Asusa, który ktoś wygrał w jakimś konkursie. Mimo, że sprzęt był na gwarancji producenta nie udało się go zareklamować bez dowodu zakupu lub poświadczenia udziału w konkursie.  

w grze raczej nic sie nie popsuje^^ a dużo osób sprzedaje takie rzeczy, a czy w ogóle można na czymś zarobić? nie chodząc do pracy po 8-10h? chyba tylko kraść.  

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...