Skocz do zawartości

CZY OPŁACA SIĘ CHŁODZIĆ NIE KRĘCONEGO AMD X4 965


Recommended Posts

Mam pytanie w związku że niedługo zamierzam kupić nowy PC z AMD Phenom II X4 965 3.4GHz. Chodzi o to że na 100% nie będę żadnego komponenta w tym PC podkręcał i czy w procesorze wystarczy mi chłodzenie fabryczne. Mam tu na mysli czy używając PC do jedynie do najnowszych gier procek nie będzie się za mocno grzał? Jeżeli tak jakie to może mieć konsekwencje? Czy przez to PC może się resetować albo coś gorszego?

Link to post
Share on other sites

Bez podkręcania starczy a głośność na boxowym chłodzeniu AMD była 5 lat temu więc wujashek czytanie testów nie boli.

jak jestes gluchy i Ci to pasuje to ok. ja nie moglem przy boxie na x3 niekreconym wysiedziec.

zreszta po co mam czytac testy, jak z kilkonastoma takimi boxami mialem do czynienia. ale kazdy ma inna wrazliwosc na halas.

Link to post
Share on other sites

BO USZY TO SIĘ MYJE, a nie wietrzy... Jeżeli piszesz, że cooler AMD jest dla Ciebie cichy (do pana Mixtape) to czas najwyższy udać się do laryngologa i zakupić aparat słuchowy... Jak 6000 rpm może być ciche? Dla mnie Magma na 1300rpm to już za duży hałas. :lol:

 

Co do tematu: box starczy, ale na Twoim miejscu dołożył bym na tego Spartana, albo troszkę więcej na performę. Naprawdę warto.

Link to post
Share on other sites

JAK SIE MA obudowę otwartą i 2 cm od głowy no to pewnie ze slychać BO JAK NIE?! Zresztą o czym tu gadać jak regulacja obrotów dla niektórych użytkowników tego forum to coś nieznanego. Lepiej doradźcie ma Silver Arrowa bo boxowy jest głośny.

Link to post
Share on other sites

JAK SIE MA obudowę otwartą i 2 cm od głowy no to pewnie ze slychać BO JAK NIE?! Zresztą o czym tu gadać jak regulacja obrotów dla niektórych użytkowników tego forum to coś nieznanego. Lepiej doradźcie ma Silver Arrowa bo boxowy jest głośny.

tak, chodze z obudowa na glowie. antec 300 jest bardzo przewiewna obudowa i zapewniam Cie, ze jest zamknieta, jak rowniez kable sa wzorowo pochowane. spc spartan nie jest taki drogi a warto go kupic.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...