Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

ostatnio nabyłem słuchawki gamingowe hyperx Cloud II. Jestem z nich bardzo zadowolony, ale mam pewne pytanie. Do słuchawek jest dołączona zewnętrzna karta USB, ale ja chciałbym podłączyć te słuchawki bezpośrednio do mojej karty dźwiękowej - asus xonar DG. W jaki sposób można podłączyć cały zestaw tj. słuchawki i mikrofon, skoro headset ma tylko jedno złącze 3,5mm, które "zbiera" zarówno słuchawki jak i mikrofon?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po cholerne kupowałesz słuchawki z badziewina karta skoro podepnij szukam je pod gdziekowke w kompie?

 

Trzeba było kupić 1 tam jest przejściówka z tego pojedynczego na dwa osobne do słuchawek i mic

Link to post
Share on other sites

Masz bezużyteczne kartę na USB i nie masz adaptera który musisz dokupić więc jeszcze dołożysz do interesu więc gdzie tu bycie do przodu?

 

Na aledrogo jest tego pełno tylko nie kupuj najtańszych bo są z nimi problemy prawie zawsze

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko ta karta co jest do nich dodawana ma taką wartość i jakość że mogli by ją wsadzić do Kinder niespodzianki albo do jakiś chrupek wrzucać tak ze sam odpowiedz sobie czy ma jakikolwiek wartość ;)

Link to post
Share on other sites

Przejściówkę kupi jak mówiłem na allegro jest tego na pęczki byle tylko nie brać tych tanich Chińczyków bo to nie zawsze działa można reż zrobić tak ale to już znaczna kasa na dobrych wtykach i kablu w oplocie zależnie od długości to około 35zl za same elementy bez przesyłek i robocizny ale przejściówka przytrzymaj słuchawki :) ew można zrelakablowac całe słuchawki jakimś porządnym kablem

Link to post
Share on other sites

Miałem Cloud I i Cloud II. Z pewnością mogę stwierdzić, że Cloud II miały o wiele gorszy dźwięk z tą kartą dźwiękową :) I nawet nie powiedziałbym, że mają lepsze pozycjonowanie w grach. Tak jak poprzednicy uważam, że musisz sprzedać te Cloud II i kupić I. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...