Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Kupiłem sobie słuchawki od tracera dokładnie model: Tracer Hydra 7.1 , dostałem do niego instrukcje , pisze w niej ze aby w pełni korzystac z mozliwosci słuchawek  trzeba pobrac sterowniki ze strony : http://www.tracer.pl/TRASLU44890i zaistalowac, problem jest taki ze po pobraniu , przy próbie instalacji mam komunikat : 

Please connect to USB Gaming headset device - podczas gdy juz mam podłączone sluchawki, dźwięk itp wszystko gra, ale nwm czemu nie moge zainstalowac.... czy to oznacza ze nie będe miał funkcji 7.1 ? Ktoś wie jak to rozwiązać? 

Prosze o pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Oddaj na gwarancję z tytułu niezgodności towaru z umową ,jako brak kompatybilności z twoim komputerem, który spełnia wymagania, w zamian poproś ich o inne słuchawki  ,niekoniecznie te same.

 

I taka rada ,czytajcie dział przez zakupem owych, egzotycznych, tego typu słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Hmm egzotyczne ? :D masz na myśli wszystkie takie które nie są w jakiś rankingach lub Topkach  stron typu benchmark itp ? ( od razu szajs?) Słuchawek nie oddam bo raz są bardzo wygodne,  dwa dobrze zrobione i mają bardzo ładny głos/bas ,no i super komponują mi się z kolorami myszki i klawiatury,

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

7.1 w słuchawkach? do tego na dwóch przetwornikach?

Ta cała wirtualizacja którą marketowo określają 7.1 to nic innego jak jakiś wariant Xear3D pewnie lub podobny.

Sterowników nie potrzebujesz jak już koniecznie chcesz mieć ten headset.

Równie dobrze możesz zainstalować Razer Surround: http://www.razerzone.com/surround

I będziesz miał to samo. Chociaż niewiem po co, bo nie w każdej grze to dobrze działa.

Czasem lepsza będzie wirtualizacja wbudowana już w silnik danej gry.

Bo tak, to co marketują u ciebie jako 7.1 tak naprawdę posiada już każda gra jeśli ustawisz w niej 2.0 lub "headphones", tylko różnica polega na tym, że nikt tego tak nie nazywa wprowadzając ludzi w błąd.

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...