Skocz do zawartości

Wydajny telefon z bardzo dobrym aparatem [1200-1300]


Recommended Posts

  • mój budżet : 1300 zł max (chyba, że jest coś warte uwagi to mogę dopłacić 100/200 zł)

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep stacjonarny/internetowy/może być allegro, ale żeby aukcja była w 100 % bezpieczna (olx niestety odpada) 

nówka czy używka : nowy

preferowany rozmiar wyświetlacza : minimum 5''

preferowany system mobilny :  Android, minimum 5.0 + pewna aktualizacja do 6.0, fajnie byłoby jakby miał dobre wsparcie producenta

do czego będę używać urządzenia : zdjęcia/filmy, gry, muzyka, przeglądanie Internetu

moje najważniejsze wymagania : bardzo dobry aparat i kamerka przednia, wydajny w grach typu Asphalt 8, FIFA 16, NFS, Mortal Kombat etc, minimum 16 GB wbudowane, gdy jest możliwość rozszerzenia o kartę, 32 GB jeśli nie da się, telefon musi być ''elegancki''; sprzedawca musi wydać mi faktury VAT, bo telefon biorę na firmę

Jakieś propozycje? ;)

 

Link to post
Share on other sites

Nie ważne jaki telefon, całych aplikacji nie da się przenosić na najnowszych systemach. Można przenieść tylko jej część (a to zależy od developera aplikacji, z tego co pamiętam) i jej dane.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie odbiegają dużo. Widziałem test jakiś czas temu i zdjęcia makro wyszły lepiej nawet w P8 niż S6 i G4

Kiepsko na dual simie tylko jak masz 2 karty i ta druga jest w 2g ale nie pisałeś nigdzie że chcesz dual sim więc to chyba nie problem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

poszukaj na olx z przedłużenia od kogoś prywatnie ;) może byc miesięczny np ale nie uzywany bo ktos uzywa innego a ten lezy w szufladzie dla przykladu
za około 1000-1200

moim zdaniem po G4 i S6 - P8 ma najlepszy aparat tuż za tymi dwoma

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...