Skocz do zawartości

Komputer z monitorem do gier, streamu, yt


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry, stream (w późniejszym czasie produkcja muzyki)
  • Maksymalna kwota : 1400 funtów
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Za tydzień (max. dwa)
  • Których części potrzebuję : Skrzynka + Monitor
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Brak (docelowo FHD 144hz)
  • Specjalne wymagania : Ładna buda :)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak
  • Własna propozycja zestawu http://uk.pcpartpicker.com/p/KFYxyc
  • Inne :

Hej :)

Jakiś czas temu pisałem tu z prośbą o zestaw komputerowy, ale uznałem, że jak kupować to już coś z prawdziwego zdarzenia i wstrzymałem się z zakupem, aby dozbierać większy budżet.

 

Ceny w UK są trochę inne, a niektórych podzespołów, które proponujecie po prostu nie ma lub ich cena jest powalająca. (np. Zasilacz 550W w tej samej cenie co 650W, a i7 5820k można dostać w tej samej cenie co 6700k, ale akurat nie dzis :P )

 

Może znajdziecie jakieś lepsze i tańsze części w UK, które są nieopłacalne w Polsce?

Zastanawiam się czy nie zejść do tańszej obudowy i monitora bez G-sync na rzecz mocniejszej karty graficznej. Aczkolwiek, jeśli Pascale faktycznie zadebiutują dopiero w przyszłym roku to raczej skłaniałbym się ku GTX970 i za rok wymienić go na Pascala :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

P.S. Jak będziecie przeglądać ceny to pcparpicker chyba nie podaje cen ze https://www.scan.co.uka tam czasami też mają ciekawe promocje.

 

Edytowane przez kojak926
Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam kilka pytań:

1. Czy do streamowania gier na ps4 potrzebuje avermedii czy da się to jakoś zrobić poprzez komputer? Jeśli tak to potrzebuje wtedy drugi monitor?

2. Potrzebuje dodatkowo jakieś kable lub pastę termoprzewodzącą, czy wszystko będzie już w zestawie?

 

P.S. Jeśli inne osoby mają pomysł na jakieś modyficacje zestawu to proszę się nie krępować i podzielić się ze mną :)

Link to post
Share on other sites

Tak tylko pcpartpicker wybiera ci części z kilku sklepów i z uwzględnionymi rabatami od maili itd. Także dobrze się zorientuj ile cie wyjdzie za przesyłkę z tych wszystkich sklepów i czy możesz uzyskać rabaty które oni tam uwzględniają. (Wiem bo sam czasami lubie sobie tam poszperać i porównać ceny :P). 

Link to post
Share on other sites

Zmień GPU na układ z poprawionym chłodzeniem http://uk.pcpartpicker.com/part/evga-video-card-04gp43975kr

 

Wcześniej czy później i tak wszyscy skończymy na Win 10. 

uff, zdazylem wymienic jeszcze karte przed wysylka :)

Dziekuje bardzo wszystkim za rady i pomoc :)

 

Prosilbym jeszcze nie zamykac tematu, bo byc moze bede mial jakies pytania odnosnie skladania wszystkiego do kupy :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...