Skocz do zawartości

MacBook Air 13 i szczególnie dwie gry !


Recommended Posts

Witam czy zagrań na tym MacBooku na spokojnie w WoT world od tank oraz WoW world of warcraft ?

Mam model 11 calowy, tak zagrasz w wyżej wymienione gry. Ja gram w GTA V i działa dobrze, po odpowiedniej optymalizacji systemu. :P Nie wiem aczkolwiek czy te gry są dostępne na OS X'a, w najgorszym razie zainstalujesz windows przez boot camp'a. :)

Link to post
Share on other sites

Zależy od konfiguracji...

Nie.

 

Najsłabszy model ma 4 giga ramu, dysk ssd 128 giga, i5 5250u 1.6GHz ( turbo 2.7 ) i HD 6000. Mocniejsze mają tą samą grafikę, ciut wyżej taktowaną i7 i możliwość rozszerzenia ramu do 8 giga i dysku 256 lub 512 gb.

 

Chyba że kolega chcę kupić coś używanego, ale wtedy również nie ma tragedii.

Edytowane przez Marceli99
Link to post
Share on other sites

 

 

kupując macprodukty tak zamo jak iprodukty mocno przepłacasz.

 

Jedynej rzeczy jaką zazdroszczę Apple, to że przy reklamacji nie potrzebujemy paragonu czy dowód zakupu.Wystarczy nr seryjny.

 

A to się ceni. 

Link to post
Share on other sites

kupując macprodukty tak zamo jak iprodukty mocno przepłacasz. To od Ciebie zależy czy stylistyka i niska waga aż taką mają dla Ciebie wartość

Kupując bentleya płacisz głównie za jakość i za coś co wytrzyma więcej niż 5 lat. ;)

Link to post
Share on other sites

Nie.

Yyy, tak? Skąd ja mam wiedzieć , że nie chodzi o Air'a 13 z Core 2 Duo...

 

W związku z tym:

Najsłabszy model ma 4 giga ramu, dysk ssd 128 giga, i5 5250u 1.6GHz ( turbo 2.7 ) i HD 6000. 

Gunwo prawda.

 

I nie , jak ktoś pyta w 2016 to wcale nie jest oczywiste , że nie pyta o starego.

Link to post
Share on other sites

Yyy, tak? Skąd ja mam wiedzieć , że nie chodzi o Air'a 13 z Core 2 Duo...

 

W związku z tym:

Gunwo prawda.

Gdyby chodziło mu o używany model to prawdopodobnie podałby link do aukcji/ogłoszenia lub napisał coś więcej.

 

Daruj sobie przekleństwa, to nie mój poziom.  ;)

Link to post
Share on other sites
Gdyby chodziło mu o używany model to prawdopodobnie podałby link do aukcji/ogłoszenia lub napisał coś więcej.

Za długo udzielam się na tym forum by było to takie oczywiste.

 

 przekleństwa

Nie sądzę.

 

Co nie zmienia to faktu , że zdanie nie jest zgodne z prawdą a przecież nie zakładamy , że ludzie kupują zawsze coś nowego , szczególnie jeśli w grę wchodzi Apple. "A pół prawda to ... prawda."

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...