Skocz do zawartości

Ostatnie pytania co do zestawu


Recommended Posts

Witam.

Za maksymalnie 8 dni zamawiam na morele.net taki zestaw:


 

1. Czy wszystko będzie w nim kompatybilne? Np. czy wszystkie wiatraczki się podłączy bez problemu, USB 3.0 na front itd.

2. Czy od płyty AsRock którą mam w zestawie,  ta od MSI jest lepsza? Bo ma dużo więcej zakupień na morele,  wydaje mi się że moja jest lepsza bo ma chłodzenie sekcji, oto link do tej płyty: http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h110m-pro-vd-h110-ddr4-2133-sata3-dvi-vga-m-atx-784030/

3. Czy wybrane przeze mnie RAM są dobre? Czy może są wydajniejsze w tej cenie jakieś? (celowo wybrałem 2x4GB)

 

I pytanie co do karty graficznej, jak widzicie nie ma jej w zestawie, którą opcje wybrać:

1. Kupić za 3 miesiące R9 380 4 GB.

2. Kupić za miesiąc Palit GTX 750 Ti.

3. Kupić za miesiąc jakąś używaną kartę (jeszcze z gwarancją na np. rok) w cenie podobnej do GTX 750 Ti (około 550 zł).

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy od płyty AsRock którą mam w zestawie

masz msi

 

 

(celowo wybrałem 2x4GB)

to wrzuć 1*8gb. Będziesz mógł sobie dołożyć w przyszłości.

 

 

seagate 1tb jest lepszy (szybszy) jako dysk pod system. 

 

co do karty, im szybsza (r9 380) tym lepiej. Nie wiem ile możesz wydać...do jakich gier? 

Link to post
Share on other sites

Mam taką płytę w zestawie: http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h110m-hdv-h110m-ddr4-sata3-usb-3-0-matx-90-mxgzu0-a0uayz-792234/

 

A link do MSI podałem ponieważ jest tańsza i niby "gorsza" a przy tym ma dużo większą popularność, nie wiem dlaczego.

 

Do gier typu: CS GO (1024x768 all LOW), Wiedźmin 3..i sam nie wiem.W przyszłości dokupię monitor Full HD bo teraz mam 10 letni płaski 17 calowy :D.

Link to post
Share on other sites

Miedzy tymi mobasami nie ma dużych różnic, co najwyżej jakieś szczegóły, pod zablokowane i5 cudów nie potrzebujesz. Planując fhd powinieneś celować w r9 380/gtx 960 lub używanego r9 280/x. W 750ti się nie pchaj.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy NA PEWNO w tym zestawie wszystko jest ze sobą kompatybilne? Jutro go zamawiam.

 

I jak myślicie, co lepiej zrobić odnośnie karty graficznej, starcza mi na razie stary monitor,  jeżeli kupie nowy monitor to będzie to rozdzielczość FHD, mam zatem 2 możliwości:

1. Dokupić za miesiąc do tego zestawu kartę Palit GTX 750 Ti i siedzieć na niej przez jakieś 1-1.5 roku, po tym czasie sprzedać tego Palita i kupić kartę za 1000 zł, czyli jakiś rok po wyjściu Pascali itd.

2. Nie kupować za miesiąc, dozbierać i za 3 miesiące kupić coś pokroju GTX 960 / R9 380.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...