Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziwne, że w przypadku korzystania z kabla masz różnice 110ms pomiędzy pingiem minimalnym, a maksymalnym. Ping powinien być w miarę stabilny, zdecydowanie te odchylenia nie powinny wynosić 110ms.

 

Masz świadomość, że po wejściu na serwer ping zwykle jest wyższy, ale od razu zaczyna spadać i po chwili stabilizuje się na swoim normalnym poziomie? Czy te skoki pingu mają miejsce podczas gry np. w środku meczu?

 

Poza tym wpisz w konsoli CS:GO komendę net_graph 1 i gdy będziesz miał problemy z teleportowaniem itd. zrób kilka screenów i je tu wstaw, bo póki co bawicie się w wróżenie.

Edytowane przez UserTomek
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Weź usuń cały folder z configiem i weź żeby steam sprawdził spójność, pobierze pliki i jak włączysz csa to wejdź w ustawienia gry i tam masz maksymalny ping ustaw na jakieś 50-70 i będzie Ci szukać serwerów z takim pingiem. Ja raz jak wrzuciłem sobie kogoś config to ping miałem wysoki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mam nowy komputer i oczywiscie na nowo zainstalowanego cs'a i gdy mam np. 80 pingu lub wiecej nadal mnie teleportuje co zrobić? Internet mam podlaczony przez kabel i mam gdzies 60-120 fpsWysłane z mojego Orange Roya przy użyciu Tapatalka

Dodam jeszcze ze choke mam 0% i loss tez 0% Wysłane z mojego Orange Roya przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites

Problem występuje nadal , robiłem spójność plików , zresetowalem router , wpisywalem rozne komendy , maksymalny ping w ustawieniach gry ustawilem na 80 , ciagle mam ustawionego cs'a na wysoki priorytet , cs'a na nowo instalowalem (poniewaz mam nowy komputer) i nic nie pomoglo.. dodam ze kabel od internetu mam podlaczony do konputera . Inni gracze maja stale pingi z wyjatkiem mnie . Bardzo proszę o pomoc bo bardzo mnie to denerwuje ze co jakis czas mnie teleportuje gdy mam 60 pingi powiedzmy albo i mniej to jest taki moment ze zaraz ping skacze powiedzmy do 80 i zaczyna sie... w net_graph 1 choke jest 0% i loss takze 0% , tylko nie raz jak mi teleportuje to loss czy tam choke dochodzi gdzieś do ok. 5% . Na speedtescie jest normalny ping nie raz jest 20 iles a nie raz 30-40 . Na teamspeaku gdy gadam z kolegami jak gramy jakiegos rankeda go ping mam gdzies 30-40 gora 60 lecz nie raz jest przez kilka sekund (moze 5) 80 iles pingu. Aha i dodam jeszcze ze dzisaj tak mialem ale jak pogralem troche dluzej to juz mialem 40-70 pingu

 

Edytowane przez xNeon
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...