Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Posiadam słuchawki z trybem 5.1 niby z prawdziwego zdarzenia Roccat Kave XTD 5.1 Analog, a źródłem dźwięku jest karta Asus Xonar DG. Wcześniej miałem Superluxy HD668B i w panelu karty najlepszą opcją były ustawienia: 2 channels, hi-fi/gx off, Analog Out - Headphone, PCM 44,1 KHz. Czy teraz zwiększyć liczbę kanałów i dać Dolby Headphone, dodatkowo w panelu sterowania i ustawieniach dźwiękowych CS:GO coś zmienić (choć tam ponoć najlepszą opcją są słuchawki) ? Komend odnośnie dźwięku w CS:GOw cfg mam sporo

 

dsp_enhance_stereo 0
windows_speaker_config 1
snd_headphone_pan_exponent 3
snd_headphone_pan_radial_weight 1
snd_front_headphone_position 90
snd_rear_headphone_position 90
snd_legacy_surround 0
snd_mixahead 0.05
snd_music_selection 0
snd_musicvolume 0
snd_musicvolume_multiplier_inoverlay 0
snd_pitchquality 1
snd_ducktovolume 0.55
 
Na DM dźwięki strzałów obecnie mocno przenikają przez ściany trochę bym powiedział przesadnie, nie wiem czy tak ma być, że jest niby dokładnie czy nie (hi-fi powodowało takie coś ale mam tę opcję wyłączoną..
Link to post
Share on other sites

Nikt tutaj raczej nie używa takich gównianych wytworów (sroccat), tym samym nie liczyłbym na pomoc :D

 

Gratulację z wymiany dobrych słuchawek na gejmingowy szit

 

giphy.gif


http://img.sadistic.pl/pics/aaf9bf9d644c.gif


http://www.paranormalne.pl/uploads/monthly_02_2016/post-45246-0-47215300-1455476789.gif

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Czy teraz zwiększyć liczbę kanałów i dać Dolby Headphone, dodatkowo w panelu sterowania i ustawieniach dźwiękowych CS:GO coś zmienić (choć tam ponoć najlepszą opcją są słuchawki)

Nie rozumiem problemu. Jak masz 3 jacki, to ustawiaj wszystko pod te 3 jacki. Czyli 5.1 = 5.1. Żadnych efektów, szmerów, bajerów. Wszędzie daj 5.1 poprostu. W instrukcji producent nie podał jak ustawiać ten wytwór pod gry?

Edytowane przez ReznoR
Link to post
Share on other sites

Super a jakaś recenzja od kogoś kto nie jest sponsorowany i miał na głowie "sluchawki" a nie same bazarowe swiecidelka?

 

Akurat test gear nie jest sponsorowany i recenzje mają spoko. Krytykują na ogół gamingowe słuchawki a na forum raczej polecaja sprawdzony zestaw superlux, hypery itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...