Skocz do zawartości

Problem z zintegrowaną kartą dzwiękową :(


Recommended Posts

Witam! Piszę ten post ponieważ mam problem z zintegrowanym systemem audio Realtek HD Audio Dzwięk jest dobry a może nie? xD Nie wiem ale jak np rozmawiam z kolegą to jak się wypowiadam to jest szum w tle. Testowałem inne słuchawki i mikrofony to jest tak samo ,natomiast u kolegi jest wszystko pięknie Zastanawiam się czy nie kupić jakiejś karty muzycznej (nie drogiej ) żeby była wmiare dobra Proszę o pomoc

 

Moja Specyfikacja Komputera:

 

Procesor: Intel Core i7 CPU 920 @ 2.67GHz (8CPUs) , ~ 2.7GHz

Ram: 6GB

System Operacyjny:Win7 Pro 64bit

Grafika: ASUS ATI Radeon HD5750 FORMULA 1GB 128BIT

Dysk : Seagate 750GB 32MB SATA II

Płyta Główna: ASUS P6T SE Intel X58 [1366]

Zasilacz : CHIEFTEC 500W

Link to post
Share on other sites

Audigy 2 ZS Gold / Xonar DS

 

A tak poza tematem i z czystej ciekawości: komputer kupiłeś jako gotowca?

Komputer Kupiłem w HighTech Komputery Białystok za 4040 Złoty :wariat: Składany oczywiście :hahaha: Gotowca nigdy bym niechciał :menda:

 

 

A co do nagrania to zaraz zrobie :]

 

Nagraj te szumy gdy mówisz do mikrofonu.

Proszę oto nagranie :] Cały czas Halo Halo .... :)

 

http://www.megaupload.com/?d=NMJIWMTX

Link to post
Share on other sites

Jak daleko masz mikrofon od ust? Głośno mówisz do niego?

Jak dla mnie wygląda to na podbicie czułości przez dźwiękówkę. Spróbuj z bliska krzyknąć do mikrofonu, zobacz czy tuż po tym szum będzie mniejszy. Poszukaj także w sterownikach "mic boost" lub czegoś podobnego, wyłącz to.

 

Jeśli to nie pomoże pozostaje Ci pożyczyć od kogoś kartę i przetestować, chyba że i tak chcesz kupić coś lepszego do odtwarzania dźwięku. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...