Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja bym nie kombinował i brał i5 760 i Noctua u9 lub jak zmieścisz: Mugen i inny cichszy wiatrak np. Enermax-a - drożej, ale cicho i wydajnie.

Lepiej oszczędzić na płycie bez usb 3.0 i Sli - moim zdaniem zbędne jak bierzesz gf 480. Dysk - byle nie Samsunga i lepiej 2x 500 w RAID.

Link to post
Share on other sites

Bierz Xeona i GTX 570 bo SLI to chybiony pomysł, skoro można dokupić drugą 570 za miesiąc czy ile tam. Xeona mam sam i jestem zadowolony.

 

Ps. DIL skoro on się zajmuje obróbką grafiki to co radzisz i5? Rozeznaj sie w temacie, poczytaj a później pisz skoro się nie znasz.

 

Ps2. DIL obraził bym cię ale nie chcę ostrzeżenia, Samsungi F3 to najlepsze tależowce 500 GB, mam 3 takie w obudowie i ani widu ani słychu, doucz się i wyśpij a później wróć i czarną magię szerz

Link to post
Share on other sites

@chodzik18

Nie wymądrzaj się dzieciaku. Co ci nie odpowiada w tym i5, na pewno lepszy do gier od AMD. Stosunek cena/wydajność wśród 4 jajowych najlepsza. Grafika - nie podał jako priorytet.

Dalej: dyski samsunga jak byś poszukał dobrze to najczęściej trafiają na serwis. Można brać 2x w RAID Seagate lub WD masz szybkość i większą szansę, że unikniesz serwisu - wydajność to nie wszystko, a o niezawodności sprzętu testy z neta Ci nie powiedzą. W codziennym użytku domowym ta różnica w szybkości jak masz RAID jest mało istotna.

 

Co do grafiki jak znajdziesz cenowo podobnego 570 to wybór jest oczywisty.

Link to post
Share on other sites

Tym chodzikiem mi na prawdę pojechałeś, tibia i beszty jej graczy(tych 12 latków) się kłaniają ^^

 

Tak, priorytetem nie jest grafika, ale skoro może dołożyć te 100 złotych i ma lepszy procesor? Poza tym, że lepszy od AMD to wiem, ale lecz nei rozumiem rzeczy po co to mówisz, jak ja chyba phenoma nie oferowałem tylko Xeona.

 

Dyski, a co będzie jak trafi na tą serię barracud, która ma awaryjność już dokładnie nie pamiętam ale ponad 50%? A jeśli mówisz o WD i o szybkości w jednym to ja już milknę bo twoje rozeznanie w temacie mnie aż boli..

 

Ale jak mówisz już tak to czemu nie wziąć Samsungów w RAID? Bo ci się jeden zepsuł i od razu obrażony na świat?

 

A z kolei co do grafiki skoro masz ręce i umiesz pisać wklep sobie w ceneo gtx 570 i volia

Link to post
Share on other sites

@d o d z i k ( ^^ )

Umiesz czytać ze zrozumieniem, czy piszesz tylko to co Ci wygodne. Nie miałem żadnego Samsunga, co nie zmienia faktu, że raport awaryjności dysków producenta jest taki, a nie inny - można poddawać w wątpliwość, czy takie badanie rynku nie jest "ustawione", ale zakładam, że nie. Ogólnie temat rzeka więc... przytoczyłem tylko wniosek. Seagate z tych ostatnich to seria 11 - bad, ale jednak nowsze trzymają poziom. Pamiętam, że dyski tego producenta były na 1 miejscu - jak znajdę źródło to podam.

Co do tego Xeona to ja bym się skłaniał ku wyższemu zegarowi (w i5) niż HT, poza tym jest tańszy. Więc z tym Xeonem to Ameryki nie odkryłeś.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...