Skocz do zawartości

Nice gra.


Recommended Posts

Kwestia gustu Bany poleci ci Borderlands, a ja napiszę, że mimo wszystko dla mnie Mass Effect 2 jest lepszy. Obie gry są świetne. ME2 nie ma niestety multi, ale i tak bawiłem się przy nim świetnie i długo (przechodziłem 4 albo 5 razy - ponad 60 godzin). Wszystko zależy jakie klimaty bardziej cię kręcą.

 

A co do Black Ops - ja się na tej grze zawiodłem: single, jak single w każdym CoDzie począwszy od Modern Warfare - dynamiczny z miliardem respawnujących się przeciwników (fabuła jest nawet całkiem niezła), ale do Multi jakoś nie mogę się przekonać - w MW2 spędziłem w multi ok. 170godzin, a w BO nie mam nawet 30, a jakoś mnie do niego nie ciągnie.

Link to post
Share on other sites

Ej a co powiecie na Fallout New Vegas ?Dzięki kopec o coś takiego mi chodziło jakoś klimat nie ME 2 nie przypada mi do gustu wole coś właśnie jak Borderlands Stalker którego wprost uwielbiam mam wszystkie części i Fallout 3 ale nie wiem właśnie jaki jest New Vegas. F 3 był za******y muszę to przyznać

Link to post
Share on other sites

W Fallouta NV jeszcze nie grałem, ale z opinii w internecie można wywnioskować, że to wręcz obowiązek zagrać jeśli jesteś fanem F3. Borderlands to trochę lżejszy klimat niż Fallouty i Stalkery co nie zmienia faktu, że jak się w to wciągnie to pojawia się tak zwany syndrom jeszcze jednej misji, jeszcze jednego itema :]

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...