Skocz do zawartości

Telefon z qwerty[450zł]


Recommended Posts

LG mnie nie interesuje. Dla mnie to chińszczyzna. A coś z większym ekranem ?

Puknij się w głowę, LG to koreańska firma i warto mieć dla nich szacunek, produkują świetną elektronikę, a inne firmy z tego kraju produkują świetne samochody i statki. Miałem KU990i i nie mogę powiedzieć teraz o nim złego słowa, to samo tyczy się czasów jego użytkowania.

 

A GT540 jest naprawdę udanym telefonem, wybierając go na pewno nie będziesz żałował pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

To było niezłe.

KIA i Hyundai depczą poważnie Niemcom czy Japończykom po piętach. Zacznij się na poważnie interesować motoryzacją i dopiero się wypowiadaj, nie lubię ludzi którzy piszą i mówią głupoty, chodź nie mają zielonego pojęcia o danym temacie.

Nie chce LG, ponieważ miałem już od nich telefon i był do du*y.

Galaxy S napewno kupie jeśli będzie w tym przedziale pieniężnym.

A co z Nokią ?

Do du*y to masz papier nie telefon. I zrozum, że to co LG produkowało wcześniej, nie równa się temu co produkują teraz. Nokia to obecnie żyje na starych klientach i osobach, które trzymają się całe życie jednej marki.
Link to post
Share on other sites

To wyjdz na dwór i popatrz na ten plastik. Po 10tyś kilometrów połowa będzie do wymiany zaczynając od amortyzatorów do silnika.

Zastanawiam się nad Nokią E75 lub HTC Touch Pro, lecz niewiem jak tam jest z baterią.

Używana Omnia, bo chyba nie znajdę już nowej.

A co z Samsungiem Wave 533? dobrze się sprawuje ?

Link to post
Share on other sites

Wystarczyło sprawdzić w Google, mimo większego numerku i7500 jest starszą wersją z Androidem 1.5, natomiast i5700 jest nowszą wersją z Androidem 2.1 :). i5700 nie ma w porównaniu ze starszą wersją diody przy aparacie, więc ze zdjęć w nocy nici.

 

Tylko pamiętaj, to Koreańczyk więc później nie płacz.

Link to post
Share on other sites

Mam 2 Nokie w domu od jakichś 3 msc. Jedna była 2 razy w serwisie.

Druga 1x. Potem była jeszcze jedna usterka która przeszła po 4 godzinach.

Wcześniej miałem Nokie 6021, chodziła przez 4 lata bez zarzutu, szybko i sprawnie, dopóki nie zaliczyła kąpieli w Morzu Adriatyckim :)

 

Te nokie z awariami to E52 i 6720 Cls.

Link to post
Share on other sites

a co z 5800? miałem już ją w rękach i chyba taka przyzwoita jest.

 

P.S dzisiaj byłem w salonie plusa specjalnie zobaczyć LG Gt540 i okazał się trochę plastikowy. Niewiem jak z dotykiem, bo nie mogłem go włączyć. Widziałem też C3 z qwerty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...