Skocz do zawartości

Gry wojenne na PC


Recommended Posts

Witam. Posiadam taki sprzęt

Radeon 2600 XT

1,5 GB ram(dokupie jeszcze 1 GB)

E5200 2,5 ghz

160 GB

Tacens 420 W

>>>>>>>>

Chciałbym sobie zagrać w jakąś grę wojenną. MW 2 działa mi bez zarzutu. Niestety pożyczyłem Black Ops i tnie się trochę, da się grać, ale ścina i w ogóle takie sobie to granie.

Mam pytanie czy da się coś z z tym zrobić , najlepiej co zrobić lub jaka jest minimalna konfiguracja żeby BO zadziałało jednak ? A czy zadziała mi Bad Company 2 oraz Medal of Honor ?

 

Zmienił detale na lov i rozdzielczość na 800x600, jeszcze natknąłem się na ten artykuł

http://nvision.pl/Call-of-Duty-Black-Op ... ils-7.html

Link to post
Share on other sites

BC2 jest chyba bardziej wymagające od nowego CoDa(nie licząc tego, że ten się tnie na multi, na każdym kompie :] ). Może jeśli nie zależy Ci na super grafie to Battlefield 2?(sam od czasu do czasu sobie odpalę :) )

Link to post
Share on other sites

Witam, z CoD Black Ops jest to że od początku są z ta grą są kłopoty (słaba konwersja z konsol) więc na "dzień dobry" bez łatek nie da rady grać nawet na mocnym sprzęcie, za to polecę inną grę np; Battlefield 2, mimo ponad 5 lat od wydania nadal można pograć w "multi" bo serwerów jest sporo :)

Z starszych CoD to polecę Modern Warfare 1 (może "multi" wygląda tak że kto pierwszy ten lepsze zajmuje miejscówki do "kampienia" w niektórych mapach, ale za to dość szybko się awansuje i zdobywa "unloki" na broń, w przeciwieństwie do Battlefield 2, gdzie trochę trzeba się "nabiegać" by awansować)

Co do Battlefield Bad Company 2, ta gra jest "miodna" :wariat: , ale niestety wymagająca od sprzętu na swoim E 8400 i HD 4850 w "rozdziałce" 1280X1024 mam ustawioną niską jakość w DX 10 :]

Na pudełku widziałem wymagania i się twój sprzęt mieścił w minimalnych prócz RAM-u (2GB)

Link to post
Share on other sites

Witam, z CoD Black Ops jest to że od początku są z ta grą są kłopoty (słaba konwersja z konsol) więc na "dzień dobry" bez łatek nie da rady grać nawet na mocnym sprzęcie

Mały Patch wyszedł i poprawił co nie co,przeszedłem tą grę na full detalach.Co do BC2 będzie ciężko ją uruchomić na tej karcie graficznej, niby komputer spełnia minimum ale będzie bardzo cięzko
Link to post
Share on other sites

to dobrze :]

no ale jak dokupię kostkę 1 gb ram to poprawie wydajność, nie będzie tak mulić prawda ? Czy tylko wymiana grafiki jest opłacalna i wtedy zostanie przy 1,5 gb ramu ? Z tymże nie wiem czy kupię jakąś mało awaryjną i z małym przebiegiem kartę za ok 100 + to co zostanie ze sprzedaży Radeona 2600 Xt czyli ok. 50 zł.

Link to post
Share on other sites

za te kwotę to tylko z gwarancją ... może geforce 9600 GT jakiś ??? Postaram się uzbierać jak najwięcej kasy, jak będzie to ok. 100 zł kupuję ram, jak więcej napiszę do Was , w porządku. A tak tylko marginalnie zapytam czysto teorytycznie, jak bym kupił takiego 9600 GT to Black Ops pójdzie na najwyższych ??? Strasznie się napaliłem na gry wojenne :]:)

Link to post
Share on other sites

ale masz już na myśli takiego geforca 9600 GT ???

Bo teraz gram na tym radeonie 2600 XT i na 800x600 gra chodzi w miarę "płynnie" i na najniższych detalach uparłem się to przejść z szarpaniem animacji. A po wymianie grafiki na np. 9600 GT lub coś do 200 zł ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...