Skocz do zawartości

Komputer do +/- 4500zł - gry/Twitch


Recommended Posts

Witam!

Zmieniam swoje stare pudło. Proszę o pomoc i dopieszczenie mojej propozycji,

 

  • Zastosowanie komputera: gry + próba streamowania przez platforme Twitch
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 4500zł, do nagięcia 
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer? Na dniach, stara karta graficzna zdechła i został mi tylko telefon. :D
  • Których części potrzebujesz?: Buda.
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Tak
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 24-calowy Dell, z rozdziałką FullHD, zostaje.
  • Specjalne wymagania: obudowa z oknem i porządnym potencjałem do ułożenia kabli
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? HDD i nagrywarke
  • Własna propozycja zestawu: http://www.morele.net/inventory/info/oTXKoM/
  • Inne: Ramu dołożę tak za miesiąca, jak pieniądz wpadnie.Jeżeli ktoś ma jakieś przyjazne tutoriale do OC i5 na 1150 w zakładkach, to proszę podrzucić. Nie wiem na jaką wersje 970 się zdecydować, oraz czy brać MSI Z170A G43 czy Tomahawk. Nie wiem czy nie ma lepszych obudów niż ten Arc R2 i czy opłaca się brać CM G550M.

Ogromne dziękuję! Pozdrawiam! :)

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to wygląda to naprawdę bardzo dobrze, ewentualnie zmień sobie cooler na grandisa z myślą o oc, jest trochę wydajniejszy.

 

 

porządnym potencjałem do ułożenia kabli

tak w sumie to nie rozumiem :?:   zasilacz masz modularny więc porządek sobie zrobisz 

 

 

 

 Nie wiem na jaką wersje 970 się zdecydować

EVGA jest dobra, alternatywnie gainward phoenix, msi gaming, asus strix 

 

 

MSI Z170A G43 czy Tomahawk.

 dużych różnic nie odczujesz, o ile wiem to obie mają 8 fazową sekcje zasilania, może różnią się złączami, ale będzie to właściwie nieodczuwalne.

ba http://www.benchmark.pl/aktualnosci/msi-z170a-g43-plus-efektowna-plyta-pod-procesory-intel-skylake.html

Link to post
Share on other sites

O super ;) Obudowa jaką ci polecę za 245 zł to Obudowa SilentumPC Gladius M45W Pure Back

Posiada ona okno filtry sporo wentylatorów i miejsce na schowanie kabli. ;)

Nie wiem czy warto przepłacać płacić 400zł za obudowę skoro za 250zł masz budę niemalże identycznej jakości a za resztę pieniędzy kup jakiś dysk 1TB bo z tego co widzę to masz tylko jeden dysk ssd 250gb.A jak dobrze wiemy co to jest 250gb w dzisiejszych czasach :D 

Kartę graficzną osobiście ja wybrałem gtx 970 gaming od MSI i do tego płytę główną też od MSI Z 170A G43.

Edytowane przez ero997
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...