Skocz do zawartości

Steelseries siberia elite prism, uszkodzona karta dzwiekowa usb.


Recommended Posts

Witam,
3 dni temu uszkodzeniu (z niewiadomych przyczyn, w niewiadomych okolicznościach) uszkodzeniu uległa karta dźwiekowa USB za pomocą której podłączałem moje słuchawki. Jako iż ten model na oryginalnym kablu posiada złącze steelseries (podobne do mini usb, aczkolwiek mini usb to nie jest) nie mam jak podłączyć słuchawek do komputera, a samej karty dzwiekowej nie moge nigdzie znaleźć (serwis nie odpisuje, na allegro są tylko inne modele tej firmy które tego złącza nie posiadają). 
Czy ktoś miałby pomysł na rozwiązanie mojego problemu? Byłbym bardzo wdzięczny. Słyszałem że jest adapter z tego złącza na 2x minijack aczkolwiek nie wiem jak to wejscie sie nazywa więc nie znalazłem takiego adaptera. 
Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam. :)

Link to post
Share on other sites

Tak to jest jak kupuje się badziew na badziewne usb albo inne badziewne dziwnozłącze, albo recabling i przerobienie na normalnego jakc'a x2 co i tak wyjdzie więcej niż wartość tych słuchawek albo zakup normalnych słuchawek z mikro z miażdżącą jakością dźwięku w stosunku do stilseries czyli kngston hyperx cloud I wersja.

Link to post
Share on other sites

// źle przeczytałem pierwszy post.

Poszukaj na ebay czy nie mają może takowej karty, a jak nie to recabling.

 

//edit

2). The sound card is defective. Speaking with friends a day out the box, we discovered a clicking noise. It gets loud to the point I have to leave calls sometimes. Originally steelseries promised a firmware fix on the next update. Hearing this, I waited only to find no fix within the patch notes. Dwelling on the subreddit, customers were told that this was an issue with the sound card, Upon contact for a replacement sound card, Steelseries claims to no longer be producing a replacement parts for the card. This means you will have to RMA the entire headset. This would be all fine and dandy if steelseries actually provided you with a fixed soundcard, but they seem to just be sending out the same broken batch. So here we have no revision sound cards being made for a 200$ flagship headset that is still being sold today. This means you will effectively be purchasing a defective product until further notice. I can not recommend this headset knowing this and suggest you do not buy the Siberia Elite Prisms. 

 

>znalezione na forum LTT

Edytowane przez Tankersss
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak to jest jak kupuje się badziew na badziewne usb albo inne badziewne dziwnozłącze, albo recabling i przerobienie na normalnego jakc'a x2 co i tak wyjdzie więcej niż wartość tych słuchawek albo zakup normalnych słuchawek z mikro z miażdżącą jakością dźwięku w stosunku do stilseries czyli kngston hyperx cloud I wersja.

Tak z ciekawości... Porównujesz z doświadczenia, czy po prostu wylewasz swoje żale bo masz konkurencyjne słuchawki? A co do USB to był główny powód przez który zakupiłem te słuchawki, ponieważ jack w moich rękach nie przeżył nigdy dłużej niż 2 miesiące.

No nic, w takim razie dzięki wszystkim za pomoc - będę szukał na tym ebayu etc. i ewentualnie zamęcze oficjalke SS, może dam rade coś z tym zrobić. :)

Link to post
Share on other sites

Raczej wylewa wszech obecną prawdę która niestety do ciebie nie dotarła przez lenistwo i skuteczne działanie marketingowcow

 

Co do Jacka jak byś kupił dobre słuchawki to jack by w nich przeżył nawet słuchawki ale jak widać jedziesz cały czas na srocie to ze zapłacisz więcej za słuchawki nie znaczy że będą lepsze dźwiękowo i jakościowo niestety marketing tani nie jest więc połowa ceny twoich słuchawek idzie na marketing reszta na podatki inne bzdury no i na znaczek logo i koniec końców materiał z którego są zrobione twoje słuchawki jest wart tyle co dobre piwo :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości... Porównujesz z doświadczenia, czy po prostu wylewasz swoje żale bo masz konkurencyjne słuchawki? A co do USB to był główny powód przez który zakupiłem te słuchawki, ponieważ jack w moich rękach nie przeżył nigdy dłużej niż 2 miesiące.

No nic, w takim razie dzięki wszystkim za pomoc - będę szukał na tym ebayu etc. i ewentualnie zamęcze oficjalke SS, może dam rade coś z tym zrobić. :)

Nie wiem czy opłaca się. Twój czas może więcej warty być. No i niestety każda wysyłka na Twój koszt przekracza wartość całego produktu.

 

 

 

połowa ceny twoich słuchawek idzie na marketing reszta na podatki inne bzdury no i na znaczek logo i koniec końców materiał z którego są zrobione twoje słuchawki jest wart tyle co dobre piwo :)
+1.
Link to post
Share on other sites

 

 

materiał z którego są zrobione twoje słuchawki jest wart tyle co dobre piwo
 

 

Tu akurat się nie zgodzę, bo elity idealnie leżą na głowie a materiał wykonania i samo sprasowanie nauszników jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Tyle zalet tego produktu :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...