Skocz do zawartości

AIM SC8000 + 2 lata gwarancji / GT 740 2GB Palit


Recommended Posts

Witam !

Przedmiotem tego ogłoszenia są :

-karta dzwiękowa AIM SC 8000 na 2 letniej gwarancji kupiona 2 miesiące temu w sklepie Audeos, wraz ze wszystkimi akcesoriami,pudełkiem i folijkami które były w środku.

-karta graficzna nVidia GT 740 2GB GDDR3 od Palita ( uzywana głównia jako przejściowa karta gdy czekałem na nowy PC lub kartę) , 3/4 przeleżała w pudełku .

http://images77.fotosik.pl/362/bef43d91bececb58.jpg

 

Cena AIM'a - 165zł.

Cena GT740 - 250zł.

 

AIM mało używany w idealnym stanie, świetna jakość dzwięku.

 

GT 740 super sprzęcik w tej cenie, zdecydowanie lepsza niż GTS 250 /HD 4850 z np. OLX (Mniej awarii, nowszy sprzęt, nie wymaga zasilania dodatkowego, a wydajnościowo wypada mniej więcej podobnie  :) )

 

Galeria:

http://www.fotoallegro.pl/zdjecia/sc8000--gt-740/47511/1

http://www.fotoallegro.pl/zdjecia/aim-sc8000-gt-740--2/47512/1

 

Preferuję odbiór osobisty na terenie Stalowej Woli i okolic ale mogę też wysłać

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

W galerii powinno być gwarancja + paragon, trochę zasłoniłem (dane osobowe). O to Ci chodzi :) ?

Co do samej karty kupiłem po znajomości dlatego zasłoniłem cenę bo zaraz by było, że ludzie chcą taniej niż kupiłem i musiałbym ją oddać za bezcen :) Cena jest taka jak na wiekszości uzywek jakie znalazłem tutaj podana :)

Edytowane przez Kacper9812
Link to post
Share on other sites

Tak ale to było chwilowo, teraz są za 230zł ok, nie widzę powodu czemu mam sprzedawać taniej :) Mogę jak ktoś zdecyduje się dać za te 150zł. Karta jest praktycznie nowa, wszystkie faktury i akcesoria mam :)

Co do ceny to dla forumowiczów 150   :) , na OLX wystawiłem drożej i przepisałem na szybko ( ^^ ) , wybaczcie.

 

 

Pozatym cięzko mi się sprzedaję tą karte i chciałbym ją zostawić, chociaż muszę ją narazie sprzedać. 

Dlatego też co do negocjacji ceny AIMa może być cięzko , wystawiłem ostatnio na próbę i miałem sporo ofert w krótkim czasie ale wycofałem się więc myślę, że jest to zbyteczne.

Edytowane przez Kacper9812
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy chwilowo, bo mam ta karte z komputronika i tez byla taka cena w sierpniu 2015 czyli pol roku trwala promocja. Ogolnie bardzo fajna karta i bardzo dobrze gra, ale 229 zl to troche za drogo. 150 zl to byla bardzo dobra cena, nie wiem czy na uzywana, ale jak nie ma to pewnie i tak jest to dobra cena.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, jak wspominałem wystawiłem już za tyle i ofert co nie miara, ale nie chciałem jej sprzedać zbyt. Teraz niestety muszę.

Co do stanu to żadnych rysek itp. Wszystko nowe, karta pierwsze 3 tygodnie leżała w pudełku potem dopiero zacząłem ją montowac do PC. Cena myślę, że jest okej, każda niższa cena to jak dla mnie była by dla takiej karty zniewaga ;/ Pozatym zrezygnowałbym wtedy ze sprzedaży.

Co do 229zł za nówkę czy za drogo no nie wiem, jak dla mnie warto, może jakby na 200-210 opuścili to byłoby ok.

Edytowane przez Kacper9812
Link to post
Share on other sites
 

Dlatego pisałem, 150 zł ok.

Nawet możesz próbować za te 160 zł, chociaż dziwnie to potem wygląda :P

Wystawiłbym na allegro 160, według mnie w ciągu kilku dni pójdzie.

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Chodzi o GT 740 Marku ? 

Wysłałem Ci PW.


Jest jeden warunek jeszcze zapomniałem dodać :) AIM'a sprzedaję wtedy gdy zejdzie GT 740(Jak ktoś chce kupić to proszę pisać na PW, zapiszę go). 


 

Ostateczna zmiana cen : zależy mi na szybkiej sprzedaży, wszystko nadal aktualne, brak negocjacji:

 

Palit GT 740 2GB GDDR3- 190 PLN!

AIM SC 8000 150 PLN


Aukcja allegro:

http://allegro.pl/karta-graficzna-palit-gt-740-2gb-gddr3-i6023388557.html


SPRZEDANE

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Kacper9812
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...