Skocz do zawartości

Wiecej benchmarków


Recommended Posts

Dobrze byłoby zrobić więcej benchmarków dle użytkowników mocnych i słabych komputerów oraz ogólnych np.

 

3dMark03, 3dMark05, HDTune, HDTach, coś z Everest'a, Cinebench (od razu bedzie to benchmark także dla użytkowników Maców) itp

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

OK, jutro dodam 3DMark05.

2001 i 2003 to już chyba przesada? :P

tak naprawdę to 2003 jest lepszy od 2005 i 2006, bo pokazuje wydajność karty graficzneji wynik nie jest mocno u zależniony od procesora. Chodzimi tylko o to że np. 3Dmark 2001/3 byłyby dobre dla starych kompów, no bo jak ktoś mają GF2mx400 ma wrzucić wynik z 3dmarka?

 

Everest też by się przydał.

 

 

p.s. dobrze, że temat jest odkopany.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Zabawię się w archeologa.

Jak tam z tymi nowymi benchmarkami? Według mnie powinien jeszcze być 3dMark 2003, Everest (Sandra jest a Everesta miałoby nie być? muszą iść w parze ;)) i jeszcze cosik by się przydało.

Link to post
Share on other sites

dobrze Dragon, że odświerzyłeś temat.

 

Ja poproszę jeszcze o benchmarka z F.E.A.R.

 

którego? jedynki nie miałem na kompie a czy w dwójce to nie wiem czy jest bo gralem w demo. Ale jesli to demo odpalilo mi się na wysokich detalach i się dało grać na moim laptopie to nie uważam tej gry za miarodajną ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

To dziwne, ale mam wrażenie, że redakcja kompletnie olewa to forum... Czasem Tomek, czy Andrzej się wypowiedzą ale to wszystko...

 

EDIT:

Fakt, jest moderatorem... Pomyłka. To stawia redakcję w jeszcze gorszym świetle! Tylko jeden człowiek tu zagląda!

Link to post
Share on other sites

Ktoś wie czy na S3 Chrome 9 IGP pójdzie 3dmark'05/06? Będę miał na testach niedługo :)

 

Tak btw: 3DMark sugeruje testowanie wydajności w 3D, więc wszystko co z generowaniem 3D bierze udział jest brane pod uwagę. Dlatego to chyba dobrze, że uwzględniany jest procesor, bo pokazuje zdolność całego systemu do wyświetlania 3D. Przydałby się jakiś GPUMark, do porównywania tylko i wyłącznie kart graficznych :)

Link to post
Share on other sites

tez tak kiedyś uważałem ale myślę że się starają :/ przecież zrobili nam rangi co prawda to the speed ale oni muszą to sprawdzić itp myślę że się nie obijają :hahaha: pzdr redakcjo ;)

Co nie zmienia faktu, że wyniki w rankingu SuperPI są dalej odwrotnie posegregowane a przecież nie jest to wielka trudność przeprogramować mechanizm sortowania aby sortował od najmniejszej do największej. Taki ranking jest już od kilku miesięcy i jak widać "najlepszy" użytkownik ma ponad 8000sek a nie poniżej 7sek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...