Skocz do zawartości

Telefon w plusie za złotówkę


Recommended Posts

Prosze o wybranie 3 najlepszych modeli z plusa za 1zł. Doładowanie 30 zł okres umowy bez znaczenia. Może być 24 miechy a może być też 46.

 

Wstępnie preferuję LG SWIFT GT540

 

Czy jakiś inny będzie lepszy nad jakim jeszcze powinienem sie zastanawiać???

 

Czy w ofercie jakiejś sieci jest samsung Wave za 1zł na kartę?

 

Moje preferencje to: Telefon głównie oczywiście do dzwonienia. Ma być w mairę funkcjonalny tj: słuchanie muzyki, gniazdo na karte micro sd, aparat dobrej jakości jak na telefon(lepszy niż w noki c3), i najlepiej dotykowy z dużym wyświetlaczem,Bluetooth.

Link to post
Share on other sites

Jak na twoje wymogi to Android Ci nie potrzebny... Cienki aparat, jak muzyka to tylko na dobrych słuchawkach.

Możesz brać tego LG, ale jeśli w telefonach nie jesteś obeznany(chodzi o oprogramowanie) i nie chcesz się tym bawić, to nie warto brać Androida, bo jeszcze sobie rachunków nabijesz...

Możesz się zastanowić też nad Samsungiem Monte.

 

A i Wave nie znajdziesz tak tanio...

W Play w abo Firmowym 75 kosztował ponad 300PLN :cenzura:

Link to post
Share on other sites

@andrev a gdzie on tu napisał, że na Androidzie? System operacyjny nie jest mu do niczego potrzebny...

Najlepiej kupić jak napisałeś jakiegoś SE z serii Walkman i już...

A i jest jeden telefon który mam i spełnia prawie wszystkie twoje wymagania.

Nokia 6720 Classic, ale nie wiem czy znajdziesz go w tej cenie. Aparat - dobry, muzyka bardzo przyzwoita z SSUUPER BASEM jak na telefon...

Link to post
Share on other sites

Jak na twoje wymogi to Android Ci nie potrzebny... Cienki aparat, jak muzyka to tylko na dobrych słuchawkach.

Możesz brać tego LG, ale jeśli w telefonach nie jesteś obeznany(chodzi o oprogramowanie) i nie chcesz się tym bawić, to nie warto brać Androida, bo jeszcze sobie rachunków nabijesz...

Możesz się zastanowić też nad Samsungiem Monte.

 

A i Wave nie znajdziesz tak tanio...

W Play w abo Firmowym 75 kosztował ponad 300PLN :]

Że ja się na androidzie nie znam? Daj spokój dla mnie to kwestia 1 dnia. Wszelkie sprawy komputerowe wogóle elektronika to dla mnie mały pikuś. Nie jednego telefonu nie miałem w ręku a bym szybciej odszukał jakąś opcję niż ktoś inny.

 

W telefonach jestem obeznany bardzo dobrze. W plusie moim zdaniem najlepszy za 1zł jest obecnie właśnie ten LG GT540. W sumie ja oczekiwałem porady w stylu "nie bierz go bo jest awaryjny albo coś"

 

Ale tekst że sobie nie poradzę na androidzie i rachunki nabije to moim zdaniem obraza mnie. :)

 

A se w800i i tak dalej niechce bo za mały wyświetlacz. A wyświetlacz chcę duży co za tym idzie dotykowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...