Skocz do zawartości

PieCyk I5 4690k GTX960 1TB


Recommended Posts

Musiałbym mieć więcej chętnych na resztę części lecz wtedy bez PC zostanę. Odpada niestety...

 

Myślę też nad zamianą na laptopa za ok. 1,500 zł + dopłata do 3200-3400.

 

Chcę zmienić platformę bo wolę coś mobilnego, w gry już nie gram i szykuję się do inwestycji w auto więc sprzedaję. Poza tym laptop bardziej przyda mi się na studiach, związane z tym wyjazdy itd.

Link to post
Share on other sites

Jak będę miał kupców na: Procka, Płytę gł., RAM i grafe to zaczynam sprzedawać na części po 3 marca.
Ceny jakie mnie interesują to
CPU - 900zł to co dał producent czyli proc box i chłodzenie (z pastą!). 4,5 GHz na 1,2V!
GPU - 950zł wersja 4GB i backplate.

RAM - 150zł 8gb obie kości z radiatorami kingston black i team group vulcan red. Gwarancja wieczysta nie sprawiały problemu w dual channel.

MOBO - 450zł sądzę że cena warta tej płyty wszystkie kable zaślepki i inne gadźety

Chłodzenie CPU - 250zł posiada wszystkie mocowania plus na socket 2011. 

 

Wysyłam paczki starannie zapakowane i zabezpieczone w oryginalnych pudełkach. Sprzęt nigdy nie wymieniany i sprawny w 100%. Wszystkie informacje dotyczące dat gwarancji są w aukcjach na samej górze postu.

Link to post
Share on other sites

witam chyba masz blad w cenie chlodzenia 250 zl? za 20 zl wiecej jest nowe DR3

A czemu od razu błąd ? Może je sprzedawać w cenie jaką chce, może ktoś za tyle je kupi więc tutaj problemu nie widzę.

Link to post
Share on other sites

Fakt. Znalazłem cenę w dwóch sklepach (brak na magazynie, więc cena nie aktualizowana od dawna). Myślałem że to dobra cena skoro z allegro też się pokrywało. W takim razie za gtx'a chciałbym 870zł, co do cen i negocjacji poczekam do 3 marca aż zakończy się aukcja na allegro i zacznę pisać do chętnych osób.

Picol sprzedaję Dark rock pro 2 a nie dark rock 2. Poza tym za DR Pro 3 dasz 280-350zł dlatego taka cena a nie inna pomyliłeś modele.

 

We wszystkie ceny wliczyłem przesyłkę z ubezpieczeniem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...