Skocz do zawartości

Sprzedam Samsunga Galaxy S6 + ładowarka indukcyjna


Recommended Posts

Dobrze jak byś dał zdjęcie z nickiem napisanym na kartce do tych zdjęć np. 2-ch

Jakoś nie ufam tej aukcji. Wybacz moja podejrzliwość

Do tego fota z włączonym telefonem z pulpitem oraz kwit z fakturą lub paragonem.

 

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

Dobrze jak byś dał zdjęcie z nickiem napisanym na kartce do tych zdjęć np. 2-ch Jakoś nie ufam tej aukcji. Wybacz moja podejrzliwość Do tego fota z włączonym telefonem z pulpitem

a jesteś zainteresowany kupnem bo jeśli nie to szkoda mojego czasu na robinie zdjęć 

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie ale na pewno zwiększy wiarygodność aukcji jeśli dasz 1 fote z nickiem.

Allegro to żadne źródło wiarygodności 100%, a już na pewno gdzie nowe konto z 0 komentarzy.

Napisałem co mnie boli, a zawsze sugeruje się powyższym przy kupnie gdzie większość pewnie też.

Twoja wola.

Pozdrawiam

 

Edytowane przez rangerson
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zgadzam sie z wczesniejszymi postami i jeszcze dodam ze za 1800 nawet 1700 mozna juz kupic nowy wiec osobiscie wolalbym dorzucic stowke niz kupowac uzywke a ladowarka indukcyjna nie jest kazdemu potrzebna ... dodatkowa sprawa ze za chwile wyjdzie s7 i ceny s6 poleca sporo w dol

Link to post
Share on other sites

Dobrze jak byś dał zdjęcie z nickiem napisanym na kartce do tych zdjęć np. 2-ch Jakoś nie ufam tej aukcji. Wybacz moja podejrzliwość Do tego fota z włączonym telefonem z pulpitem oraz kwit z fakturą lub paragonem.

Jeśli wystawił aukcję nie musi dawać karteczki z nickiem !

nie ufasz aukcji - nie kupuj

jeśli coś poleci nie tak w allegro istnieje POK (Program Ochrony Kupujących) który jest zabezpieczeniem

 

Karteczka z nickiem tylko przy ogłoszeniach poza allegro !

http://forum.benchmark.pl/topic/80214-zmiany-w-regulaminie-działu-ogłoszenia-ważne/?p=1981489

Link to post
Share on other sites

Oczywiście ja nic nie sugerowałem, że temat jest niezgodny z regulaminem.

Mam prawo mieć ograniczone zaufanie do użytkownika forum gdzie: konto założone 29 sty 2016 (B), allegro 0 komentarzy.

Po prostu dla zweryfikowania sprzedawcy karteczka z nickiem by wszystko rozjaśniła, a dopełnieniem fota z fakturą bądź paragonem.

Takie zdjęcia co podał autor można znaleźć na internecie. Nawet ładowarka indukcyjna wygląda jakby nigdy nie otwierana. Nie chce mówić już o dziwnym napisie tył telefonu Designed by Samsung chyba, że jest to na foli ochronnej wydrukowane.

Co do gwarancji na allegro i POK nie każdemu chce się czekać ponad 3 miesiące przy dobrych wiatrach na zwrot pieniędzy. Nie będę pisał o innych niuansach. Sam przez to przechodzę i nikomu nie polecam.

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli wystawił aukcję nie musi dawać karteczki z nickiem !

 

W przypadku konta Junior z zerem komentarzy jest to jednak dość mocno wskazane. Abstrahując od tej konkretnej oferty, osobiście takie aukcje obchodzę dość szerokim łukiem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...