Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Proszę o doradzenie w wyborze nowej myszki.

 

Budżet: 200-250 zł.
Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech M185.
Jaką masz obecnie podkładkę: Dostałem z kartą graficzną - widoczna na tym zdjęciu: http://komtek.net.pl/images/5/GTX_960_100ME/mm.jpg(Far Cry 4). Dla mnie jest bardzo wygodna.
Z jakich wartości DPI korzystasz: 800.
Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: niestety, nie wiem jak to zmierzyć - jest jakiś program do tego?
W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): gry akcji, fps'y, rzadko strategie.
Ile przycisków używasz w myszce: lewy, prawy, środkowy (rolka).
Chwyt: palm grip.
Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1.
Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 12cm.
Dlaczego chcesz zmienić mysz: Aktualna mysz, którą używam nie jest zła, aczkolwiek zmieniłem rozdzielczość na której pracuję na 1920x1080 (miałem 1440x900) i trochę widzę różnicę w grach i pracy. Poza tym chciałbym sprawdzić, czy będzie duża (zauważalna) różnica pomiędzy aktualną, a nową myszą.
Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

- normalny, zwyczajny wygląd,

- większe DPI, tylko nie wiem, które będzie wystarczające do wygodnej pracy, gry,

- prócz standardowych przycisków fajnie by było, gdyby miała 1-3 dodatkowych (programowalnych) przycisków,

- waga - wiem, że są myszki z odważnikami - czy bardzo pozytywnie to wpływa na pracę? Jeżeli tak, to również fajnie by było to uwzględnić (opcjonalne),

- dobrze by było, gdyby mysz była bezprzewodowa - wiem, że podobno nie jest to najlepszy pomysł, więc proszę o podanie najlepszych propozycji bezprzewodowych i przewodowych z doradzeniem, czy taką bezprzewodową warto brać.

 

Pozdrawiam,

brando.

Link to post
Share on other sites

Wybiorę chyba Dream Machines DM1. Mam tylko pytanie - jak zaprogramować te dodatkowe przyciski? Chodzi mi np. o to, żeby po naciśnięciu któregoś uruchamiała się np. przeglądarka. Czy mają one już przypisaną jakąś funkcjonalność? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na to pytanie w Internecie.

Link to post
Share on other sites

Nie da sie poniewaz nie maja oprogramowania. Moze spróbuj - http://procpu.pl/p/1544/31270/fnatic-gear-flick-myszki-gaming-strefa-gracza.html

 

Przy okazji byś ja wytestował bo to nowość a nikt jej nie miał :)

 

Ma oprogramowanie w porównaniu do dm1 wiec powinno sie dac programować przyciski :)

Edytowane przez Amok.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...