Skocz do zawartości

Sapphire R9 Fury Nitro vs MSI 980Ti Gaming


Recommended Posts

Przewaga, dla GTX 980Ti względem R9 Fury Nitro, to minimum 15 FPS'ów różnicy w prawie wszystkich grach, a i zdarzają się takie jak GTA V, gdzie przewaga ta wynosi 30FPSów, BF4 gdzie mamy aż 40FPSów więcej na 980Ti, więc to do ciebie należy wybór czy te od 15 do 40FPS jest warte twoich 500zł ;) 


I zależy z czym ta karta ma pracować ;)

Link to post
Share on other sites

Osobiście to ja nie wierzę w to, że premiera będzie za 3 miechy. Obstawiałbym raczej termin 2 połowy wakacji :) W każdym razie dzięki za odpowiedzi. A czekanie rok to chyba w ogóle nieopłacalny interes - cenowo tak, ale nie wydajnościowo bo wtedy będą już gry gdzie ta karta niewiele będzie mogła zaoferować.

Edytowane przez raventes
Link to post
Share on other sites

Pascale mogą być równie dobrze pod koniec 2016, a jak już wyjdą to cena GTX 980Ti nie spadnie wcale, bo nowych już nigdzie nie kupisz, tak jak z wszystkim, to tylko się wydaje, że jak wyjdzie nowe, to stare stanieje np. taki R9 270X da radę go kupić w sklepie ale kosztuje 900zł czyli tyle samo co kosztował jak ja kupowałem swój komputer 2 lata temu ;) Od 2 lat nic nie tanieje, bo dolar idzie do góry i tym samym ceny u nas w sklepach są wyższe.

Link to post
Share on other sites

Pascale mogą być równie dobrze pod koniec 2016, a jak już wyjdą to cena GTX 980Ti nie spadnie wcale, bo nowych już nigdzie nie kupis

Brednie.

Przypomnij sobie co było jak wyszedł GTX970 za ~1400zł.

Cena za używkę GTX780 na allegro z 1800zł poleciała do ~1100zł.

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Brednie.

Przypomnij sobie co było jak wyszedł GTX970 za ~1400zł.

Cena za używkę GTX780 na allegro z 1800zł poleciała do ~1100zł.

Ale ja nie powiedziałem, że ceny za używki nie spadną, chodziło mi się, że wtedy już nówek nie kupimy, albo cena prawie się nie zmieni ;) Z używkami to wiadomo, że lecą w dół :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...