Skocz do zawartości

Brak sygnału na projektorze - Win XP


Recommended Posts

Witam serdecznie,
mam problem z laptopem HP 530.
Mianowicie po sformatowaniu i wgraniu systemu (Win XP Pro sp3) na nowo projektor nie otrzymuje sygnału od komputera.
Myślałem, że wina leży po stronie sterownika graficznego, zrobiłem downgrade do starszej wersji - tej na której działał uprzednio - bez rezultatu. Sprawdzałem wiele kabli - to nie to. Po podłączeniu do monitora wszystko jest dobrze - obraz jest elegancko przesyłany, po podłączeniu do projektora - brak sygnału. Źródło na projektorze ustawione poprawnie, sprawdzałem na 3 projektorach i wszędzie to samo. Po majstrowaniu na poprzednich dwóch udało się kilka razy zdobyć "jakiś" obraz - raz falował, raz był przyciemniony, w obu przypadkach co chwilę znikał.
//Aktualizacja 1
Komputer widzi projektor, po podłączeniu urządzeń w "Intel Graphick Media Accelerator Driver for mobile" pojawiają się opcje ekranu zwielokrotnionego.
Kabel jest sprawny, sprawdzałem kilka sztuk, jakby nie było sygnał do monitora przesyłają prawidłowo.

 

//Aktualizacja 2

Zainstalowałem win7 dla sprawdzenia - ten sam rezultat.
W czym sygnał podawany na projektor różni się od tego do monitora zewnętrznego?

 

Macie może pomysł lub jakąś radę?
Co może być powodem tego, że na projektorze brak sygnału, kiedy na monitor wychodzi prawidłowo?
Za wszelkie rady bardzo dziękuję.

 

 

//Problem się naprawił - sam

Wyłączyłem wczoraj w nocy, włączyłem dziś rano - nic nie było robione, żadnej aktualizacji - działa.

Dziękuję za pomoc, tą bardziej niemą tu w temacie jak również tą aktywną na SB.
Proszę o zamknięcie.

Edytowane przez SIXTER
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...