Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam kupie konsole ps4 najchętniej biała(nowa lub w dobrym stanie)cuh-1216a/cuh-1216b cena najlepiej do 1250zł(choć droższe propozycje tez rozwarze) proszę o składanie propozycji

 

Jak coś można pisać gg 5619496

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

kup sobie pada do kompa. Dualshock 4 jest *****isty. PS4 jest wart tylko eksluzywnych gier, ale malo takich ma.

tylko że np na konsoli nie muszę sie martwić wymaganiami a w moim kompie za 2 lata karta to bardzo przeciętna będzie myślę;d ale cały czas myślę czy na pewno kupować konsole  :)

Edytowane przez gracz722
Link to post
Share on other sites

tylko że np na konsoli nie muszę sie martwić wymaganiami a w moim kompie za 2 lata karta to bardzo przeciętna będzie myślę;d ale cały czas myślę czy na pewno kupować konsole  :)

 

To wtedy kupisz sobie PS4 albo nową kartę. Teraz to Ci się nie opłaca :) Chyba, że chcesz grać w gry na wyłączność.

A odnośnie pada, to sprawdź również od Xbox One. Zdania co do tych padów są podzielone.

Link to post
Share on other sites

Też kupiem PS4 mając prawie identyczny komputer jak gracz722 (płyta od MSI :), GTX 970 tez od MSI, 16gb Ram od Kingstona,Obudowa Corsair'a i zasilacz AX 760i).Naprawde warto kupić PS4, kieruje się taką zasadą iż gry w które będę grać dłużej (np BF4) kupuje na PC, natomiast gry które przejdę raz na PS4 ,aby móc później sprzedać/zamienić :)

Edytowane przez Colin2000
Link to post
Share on other sites

Też kupiem PS4 mając prawie identyczny komputer jak gracz722 (płyta od MSI :), GTX 970 tez od MSI, 16gb Ram od Kingstona,Obudowa Corsair'a i zasilacz AX 760i).Naprawde warto kupić PS4, kieruje się taką zasadą iż gry w które będę grać dłużej (np BF4) kupuje na PC, natomiast gry które przejdę raz na PS4 ,aby móc później sprzedać/zamienić :)

A czy do ps4 potrzebny az taki dobry net? U mnie ok 3-3,5 mega i ok 30-45 pingu

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...