Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem do gier (~120zł)


Recommended Posts

Witam,

zacząłem ostatnio pogrywać w cs:go. Do tej pory grałem na starych słuchawkach od Nokii i jest tragedia. Chciałbym mieć większy komfort grania, jednak nie chcę wydawać dużo. Myślę, że koło za ~120zł coś można wybrać.

 

Budżet: ~120zł

Czego potrzebujesz? słuchawki z mikrofonem lub słuchawki+oddzielny mikrofon

Przeznaczenie: gry, głównie cs:go

Źródło: do laptopa (o to chodzi?)
Oczekiwania: Większy komfort użytkowania. Czy w słuchawkach za taką cenę da się mniej więcej usłyszeć skąd dochodzą kroki przeciwnika lub strzały?

 

Przeglądając forum chcę kupić taki zestaw:

Słuchawki Superlux HD681

Mikrofon Zalman ZM-MIC1

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

W tym budżecie nie bardzo musiał byś dorzucić ale na początek będzie do bry zestaw za te pieniądze. Jak dozbierasz kup sobie jakąś używana x-fi Titanium np.

A potem ew. Mozna pomyśleć na lepszymi słuchawkami.

 

Na start bardzo dobry zestaw będziesz zadowolony ew jak masz parę groszy na zbyciu możesz dołożyć do 669

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witajcie, chciałbym reaktywowac temat. Zamówiłem słuchawki w pewnym sklepie, jednak obecnie jest problem z ich dostępnością, dlatego sklep złożył mi następującą ofertę:

 

Superlux HD 572 w cenie 55 zł

lub

Superlux HD562 białe, czarne lub czerwone w cenie w jakiej zamówiłem HD 681 (88,90)

 

Co proponujecie? Jak wypadają te modele?

Link to post
Share on other sites

Ja zaproponuje http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-fatality-edifier-k830-gracz-i5484929739.html

 

brzmienie na prawdę na dobrym poziomie jak na "headset", jakość wykonania również wzorowa, mikrofon spokojnie wystarczy.

 

Ogółem Edifier bubli nie robi i za te pieniądze to jest dobry wybór i można mieć wszystko razem w słuchawkach z mikrofonem o których nie można powiedzieć że są dla gejmerów :)

 

Dobre do gry jak i do muzyki

Link to post
Share on other sites

 

 

Opcje dali tylko takie

nie ma towaru , to piłka leży po twojej stronie. Zwrot pieniążków oraz zakup gdzie indziej, tu często polecanych, w innym przypadku Ci nie pomogę,bo reszty asortymentu w tym sklepie nie znam za dobrze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...