Skocz do zawartości

GTX 970 G1 na r9 390


Recommended Posts

Yyyy nie rób tego, wymieniłem się z kolegą na 2 tyg moja 970 od MSI za radka tez od MSI (Była to 390x nie 390).

Sterowniki to jakaś patologia, wywala z niektórych gier po 10min gry.Program do nagrywania od AMD to tragedia względem Shadow'a.Nie jestem hejterem AMD ale naprawdei nie Ci polecam tej zamiany.

Link to post
Share on other sites

Błagam.

Przed 970ką miałem 290x, jak masz przyzwoitą i5 to wszystko śmiga jak należy.

 

Nie miałem ani razu sytuacji żeby niby wywalało mnie z gier itp.

 

Może nieumiejętna przesiadka u kolegi? (reinstall sterów itp.?)

 

Znajomy ma 390 od Giga - po za głośnością i temperatura nie ma możliwości żeby powiedzieć na nią złę słowo... ale co do temp. to kupująć AMD trzeba się na to nastawić a co do hałasu - to kupując Giga ;)

Link to post
Share on other sites

Ja już dałem sobie spokój, wszyscy mają problemy z 290/290x/390/390x, że im sterowniki nie działają, że są dropy wydajności, że dużo prądu, że się nie podkręcają, że gorąco. A mi wszystko działa, sterowniki są super (poza pierwszymi crimsonami i wentylatorem na 25%), nie mam żadnych dropów czy mam CPU na 3.5ghz czy 4.5ghz gry śmigają, podkręca się też super, różnica na prądzie względem podkręconej 970 to będzie jakieś 30pln w skali roku, temperatury i hałas jak się kupi z dobrym chłodzeniem to nie problem a przy 390/390x to już w ogóle. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...