Skocz do zawartości

Need For Speed (2015/2016)


Recommended Posts

Witam, mam takie dosyć nietypowe pytanie. Chodzi o to, że planuję zakupić najnowszą odsłonę Need For Speed (2015) i interesuje mnie tylko Edycja Specjalna (link: https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/needforspeed/pc-download/base-game/deluxe-edition#details), a chodzi o to, że wydania BOX'owe to tylko Edycje Standardowe, a Edycja Specjalna jest tylko w postaci cyfrowej na Origin (sam kod, bez płytek).

Problem w tym, że mam, jak na 2016 rok, słabe łącze internetowe, bo niestety tylko 2MB/s. Dlatego zastanawiam się czy będzie można zrobić tak, że kupię tą Specjalną Edycję Cyfrową tej gry na Origin, a potem gdzieś na allegro dokupię sobie po prostu wersję Standardową BOX z płytkami instalacyjnymi, ale bez klucza (koszt ~5zł) i z tych płytek będę mógł zainstalować sobie tą edycję którą mam przypisaną do Origin'a tj. Edycję Specjalną?

 

Może to troszkę zaplątałem swój post, ale myślę, że da się zrozumieć o co mi dokładnie chodzi.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam ;)

Edytowane przez Dawid1234512345
Link to post
Share on other sites

Wątpię.

Tak samo jest z BF 3 i 4.

Jest zwykła edycja, edycja premium i same premium (pomijając już edycje delux)

I teraz na przykład, kupując wersję pudełkową zwykłą na konto origin dopisuje się owa edycja i do tego ewentualnie można dorzucić sobie same premium.

Ale mając klucz do edycji premium to nie to samo co zwykła + premium.

 

Można by ewentualnie pokombinować poza originem, np zainstalować zwykłym setup.exe o ile taki będzie i później origin po wskazaniu folderu z grami może by go wyczytał.

 

Najlepsza jednak alternatywa to raczej poproszenie kogoś zaufanego z lepszym internetem o pobranie tego nfsa.

Pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...