Skocz do zawartości

SAM PC do 2000 zł z możliwością naciągnięcia w dwie strony głównie do Gier


Recommended Posts

1. Jaki mają Państwo budżet na nowy komputer? 

około 2000zł z możliwością naciągu w dwie strony
KOMPUTER MA KOSZTOWAĆ W OKOLICACH 2 TYSIĘCY PO CENACH NETTO 
LUB MOŻE BYĆ UŻYWANY

2. Do jakich celów ma być przeznaczony komputer który chcecie zakupić?

Do Gier typu GTA V i do przeglądania internetu z wieloma kartami i do słuchania muzyki

3. Model monitora który obecnie posiadacie lub chcecie kupić?

mam monitor Samsung SyncMaster B2230 ale jeśli będzie potrzeba
mogę zmienić

4. Co ma być wliczone w cenę

Sama skrzynka reszte mam 

5. Czy komputer będzie podkręcany teraz lub w przyszłości?

raczej nie lecz Dobrze gdyby była taka możliwość

zależy mi na cichej pracy i bezawaryjnej oraz ogólnej wydajnośći
Ten komputer będzie pracował pod windowsem7 lub windowsem 10
 

Link to post
Share on other sites

według zamówienia zestaw do ok. 2000zł NETTO tutaj wychodzi trochę ponad 2160 mogę zmienić zasilacz na gorszy  w tedy ok 2100zł netto 

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=105738&s=101806&s=103741&s=103697&s=100014&s=105283&s=102716

płyta pozwala zamontowanie i5 6600K najnowszej generacji skylake i OC do 4,5 Ghz w przyszości tylko trzeba dokupić chłodzenie

zasilacz ma mocną linie 12V (600W) co pozwala na zamontowanie nawet R9 390x czy innej prądożernej karty lub na crossfire/SLI

PS.dlaczego ceny mają być w NETTO ?

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites

zapas mocy na przyszłe lata np gdy będziesz chciał złożyć CroosFire lub SLI  zamontować lepszą kartę lub podkręcić obecny sprzęt 

płytę to podkręcania masz bardzo dobra wystarczy w przyszłości kupić chłodzenie i procesor z serii K 

Link to post
Share on other sites

 

 

według zamówienia zestaw do ok. 2000zł NETTO tutaj wychodzi trochę ponad 2160 mogę zmienić zasilacz na gorszy  w tedy ok 2100zł netto  http://techplanet.pl...105283&s=102716

Dajesz płytę z DDR3, a kości DDR4. Do tego opcja sky OC jest usuwana po cichu także nie widzę sensu przepłacania na MOBO, bo w przyszłości można dać 6600k. Na LGA 1151 wyjdzie jeszcze jedna generacja więc o modernizację bym się nie martwił. 

Link to post
Share on other sites

Zestaw już poprawiony o lepszą płytę obsługującą DDR4 małe przeoczenie właśnie po to jest te forum by pomagać i poprawiać małe błędy

co do płyty to wcale nie jest przepłacona w ogóle nie myślałem o non-k OC bo jest to mało opłacalne na przyszłość gdy się udzielasz czytaj dokładnie posty bo 2 razy wspomniałem o możliwości wsadzenia tam procesora z serii K i kręcenie go po za kupieniu odpowiedniego chłodzenia jest to zestaw na przyszłe 5 lat zasilacz z dużym zapasem mocy i płyta główną do której bez problemu włożysz i7 i ją podkręcisz  

Link to post
Share on other sites

 

 

co do płyty to wcale nie jest przepłacona w ogóle nie myślałem o non-k OC bo jest to mało opłacalne na przyszłość gdy się udzielasz czytaj dokładnie posty bo 2 razy wspomniałem o możliwości wsadzenia tam procesora z serii K i kręcenie go po za kupieniu odpowiedniego chłodzenia jest to zestaw na przyszłe 5 lat zasilacz z dużym zapasem mocy i płyta główną do której bez problemu włożysz i7 i ją podkręcisz  

Za te 5 lat to podstawka się już zdąży zmienić i nie będzie się pewnie opłacało wsadzać nawet tego absurdalnego i7. Co do sky oc to stwierdziłem po prostu, że teraz nie ma to sensu i nie było to nawiązanie do czegoś co miałeś rzekomo powiedzieć. W dodatku wsadzanie budżetowego MOBO z 170 na przyszłość "bo może się zmodernizuje" kosztem zasilacza jest po prostu pozbawione sensu. Za te pięć lat to trzeba będzie ten zasilacz wymienić i te niby oszczędności bokiem wyjdą... Już nie wspominając, że do zestawu za ponad 2700 brutto dajesz tylko 4 GB RAMu...

 

 

 

więc co wybrać? ten zestaw z linku będzie idealny pod gry i nic lepszego w tej cenie nie ma?

Jest po prostu kilka rzeczy do lepszego dopasowania wydajności względem ceny.

 

Intel Core i5 6400 LGA1151 BOX Asrock H110M-DGS Intel H110 LGA1151 BOX

Kingston DDR4 8GB 2133MHz CL15 Gigabyte GeForce GTX960 4GB

Seagate Desktop 1TB SATA3 (ST1000DM003)

be quiet! Power System 8 500W / Zalman Z1

 

Razem: 2214.62 zł (netto)

 

Procesor szóstej generacji 4 rdzenie 4 wątki, budżetowe MOBO z podstawowym zestawem wyjść oraz dwoma bankami na pamięć operacyjną, RAM na DDR4 w jednej kości pod modernizację, grafika GTX 960 w wydaniu Gigabyte z wydajnym chłodzeniem i potencjałem do OC, standardowe, szybkie i pojemne HDD, zasilacz o dobrej konstrukcji w wystarczającym zapasem nawet do mocniejszego GPU, buda od Zalmana z dwoma wentylami w zestawie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...