Skocz do zawartości

Recommended Posts

Już udzielałem się w czyimś innym temacie, jednak wdzięczny byłbym za ponowną odpowiedź. Podjąłem decyzję kupna jednak nowego telefonu. Jednak nie mogę przekroczyć budżetu nawet odrobinę. Dlatego też ostatecznie zastanawiam się między Honor 4c, Meizu M2, Lumia 640 (martwi mnie dostęp do aplikacji w WP).

 

Odrzucilem xiaomi redmi 2 ze względu na słabszy aparat oraz 1 gb ram (zresztą podobne zastrzeżenia mam do Lumii). Dodatkowo istotnym aspektem jest czas dostawy, który nie może przekroczyć tygodnia (dlatego też telefony sprowadzane odpadają).

 

Będę niezmiernie wdzięczny jeśli ktoś pomoże mi podjąć tę decyzję odpowiednio ją argumentując, gdyż jako smartfonowy laik zupełnie głupieje. ;) 

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Jednak poczytałem o dostępności aplikacji pod WP i chyba raczej zdecyduje się na androida. 

A jeśli chodzi o Redmi Note 2 to 5,5 cala to trochę jednak dużo dla mnie. Wolałbym chyba jednak te 5 cali.

Dlatego w sumie pozostaje tylko pytanie czy Honor czy Meizu. Większość ludzi jednak widzę bardziej przemawia za Honorem, więc chyba na niego się zdecyduje. Jedyne co zaprząta moją głowę to ten brak LTE i słaba bateria. Ale LTE nie wiem czy jest mi niezbędne, a po przesiadce z Huaweia P6 na jakąkolwiek baterię nie mam prawa narzekać :)

Edytowane przez freeq123
Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki wielkie za odpowiedzi. Najprawdopodobniej wezmę Meizu. Jeszcze się cały czas zastanawiam nad tym Redmi note 2. Widzę, że wszyscy polecają, a może 5,5'' nie okaże się takie uciążliwe. Jeżeli faktycznie różnica ma być znaczna to może się skuszę. 

 

A ostatnie pytanie - czy ktoś wie jaka różnica w zdjęciach między Meizu M2 a Redmi Note 2? Wiem, że oba robią raczej przeciętne, ale czy któreś z tych urządzeń robi jednak trochę lepsze? Sorry za tyle pytań, obiecuje, że to już ostatnie :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...