Skocz do zawartości

[1500-2000] Nowy Telefon komórkowy za miesiąc


Recommended Posts

A chcesz to mi daj bana, żył sobie nie podetnę z tego powodu ani się nie powiesze. Nikt mi tu za nic nie płaci i robie to w swoim wolnym czasie. Jak coś nie pasi to moge nie pisać.

Dyskusja o 2 tysiącach to już była ogółem do wszystkich ludzi, a nie konkretnie do autora tematu i nie zaprzeczysz że dla niektórych to jest żadna kwota. Sam znam kilka osób co kilka razy więcej nosi w portfelu na drobne wydatki i napisałem właśnie że dla NIEKTÓRYCH, a nie autora tematu. Radzę czytać ze zrozumieniem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie sid vicious.

Chciałbym podziękować, że tak ładnie się rozpisaliście ;)

Nie powiem zamęt mam niezły w głowie... S6, G4. Ciężki orzech do zgryzienia...

 

 

Prawie tydzień temu udało mi się wyrwać G4 za 1300 zł (22 miesiące gwarancji zostały, czyli prawie nówka) :). Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę Ci go polecić. Ma świetny aparat, nie zacina się i skórzana klapka nadaje mu stylu. Jedyny minus to że bateria przy solidnym użytkowaniu na transmisji danych pada po całym dniu - dla mnie to akurat nie kłopot ale nie znam dokładnie twoich preferencji. Trzeba jednak powiedzieć sobie szczerze, że jakoś trzeba "wykarmić" te 5.5 cala. A i co do wielkości lepiej wcześniej obejrzyj go w jakimś sklepie, jednak to już kawałek telefonu :P Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało.

Co do S6 nie mogę się wypowiedzieć, ale to również na pewno świetny telefon, zresztą za takie pieniądze wszystkie powinny dawać radę :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Powiem wam że zmieniłem zdanie i poczekam jeszcze trochę i może zakupię S7 lub nawet G5. Warto czekać ?

Powiedźcie mi bo zauważyłem że S7 robi zdjęcia w 4:3, a S6 16:9 nie da się nic z tym zrobić ? Mi się jakoś wydawało że te ratio 4:3 to już przeżytek.

Edytowane przez airdamien25
Link to post
Share on other sites

Nie ma S7 Edge+

 

W S7 Flat i S7 Edge jest ten sam aparat. Tak samo jak w poprzedniej serii.


Zdjęcie nie traci na jakości. Jest po prostu w mniejszej rozdzielczości (obcięte do formatu 4:3). Pomnóż wysokość * szerokość zdjęcia i wyjdą Ci megapixele


4:3

 

 http://forum.android.com.pl/uploads/monthly_03_2016/post-267935-0-92133900-1458251607.jpg

 

 

16:9

 

 

http://forum.android.com.pl/uploads/monthly_03_2016/post-267935-0-68938100-1458251992.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Z tym że cena S7 to z tego co byłem w stanie przez 1 minutę sprawdzić to minimum 2408 zł z dostawą (oferta z allegro, nie weryfikowałem), najtańszej wersji (z ceneo 2869 zł z dostawą), więc jeżeli mówimy o zakupie w Polsce i aktualny budżet na telefon nie został powiększony do minimum ~2500 zł to telefon jest chyba poza zasięgiem autora.

 

Tak tylko wspominam ;).

 

Edit.

G5 tym bardziej, jest jeszcze przed premierą, a jego cena w dniu premiery to min 2899zł czy dużooo więcej niż 2 kafle. Pomarzyć można z każdym budżetem, kupić już nie bardzo :/.

Edytowane przez Friendly_HiveMind
Link to post
Share on other sites

A nie myślaleś o czymś z iOS? Iphone SE cena sklepowa 2149 za 16gb, myślę, że po trafieniu do oferty operatorów będzie można go kupić na allegro za mniej niż 2000. Bądź 6s, do wyrwania za 2300. Sam zmieniłem LG G4 na 6s 64gb. Nawet jeżeli po jakimś czasie nie podpasuje Ci iOS, to sprzedasz go za prawie takie same pieniądze, bo iPhony nie tracą na wartości tak dużo.

Edytowane przez starkypoo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...