Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Wczoraj była u mnie ktoś z ofertą zmiany internetu na ten z Cyfrowego Polstau albo Plusa ( nie wiem czy to nie to samo. Ulotka z CP ). Niestety w domu była moja mama, która za bardzo się nie zna, ale ta osoba co była mówiła coś o 1500GB. Jakby serio takie 1500GB transferu było to chyba by starczyło na miesiąc http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/default/xD.png. Tylko jeszcze ciekawe mnie ping. Ma ktoś ten internet ? Aktualnie mam internet od dostawcy z miasta. Kiedyś był spoko, ale teraz ponad 70pingu i lagi ;/

Link to post
Share on other sites

Byłem  dziś w salonie Plusa i pokazałem ulotkę którą dostałem ( tam nic nie ma napisane o tym 1,5TB ). Gościu powiedział mi, że jest dostępna ta oferta.

Na jakiejś innej ulotce pokazał mi, że dostępny jest ten internet LTE bez limitu danych za 35 albo 40zł. Zapytałem po co te pakiety danych to odpowiedział, że jak sie jest poza zasięgiem LTE to wtedy ma się pakiet a jak w zasięgu LTE to jest bez limitu. 

Ogólnie na telefonie w domu zazwyczaj mi łapie ten HSPA a rzadziej LTE ale ten gościu powiedział, że routerze będzie lepiej.

 

Jak myślicie, warto spróbować ?

Jeszcze będę szedł do tego salonu. Co mógłbym się ich wypytać jeszcze ?

Link to post
Share on other sites

To Ci nieźle kitu nawciskał z tym 1500 GB %-)

http://www.plus.pl/internet-lte/

Tam nawet nie ma opcji 150 GB, nie mówiąc już o 1500... Najwyższa możliwa opcja, jaką widzę, to 100 GB.

 

Jak dla mnie - facet pofatygował się do domu myśląc, że nabije w butelkę nieświadomą niczego starszą osobę :P

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites
Jak myślicie, warto spróbować

weż na testy router Lte (najlepiej b-15) jak złapie sygnał to bierz b-315 + antena dualna cybertecha (bardzo dobra) u mnie na orange lte na samym b-15 bez anten 10mb\s z antena az 75-82 mb\s także spory zysk

Edytowane przez Kamil444
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...