Skocz do zawartości

Złoto w World of Tanks


Recommended Posts

Myślę sobie, że to fajna promocja i warto o niej świat poinformować. Wygląda na to, że grając w Armored Warfare możemy dostać złoto do World of Tanks. Ekipa AW uruchomiła to wczoraj, więcej info jest między innymi tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=VANgkQFoFeo. Ciekawa forma promocji własnej gry, ciekawe czy jest na tyle mocna żeby się obronić po tym 6 poziomie. 


Podbiję temat, bo widzę, że chłopaki nie zwalaniają tempa. Ta promocja z goldem jeszcze trwa, a teraz zapowiedziano, że w najbliższą niedzielę będzie można dostać 400% więcej reputacji. Coraz bardziej mi się podoba ta gra:)

Link to post
Share on other sites

Mam już 4 tier, mam nadzieje że w sobotę dojdę do tej 6

Z expem nie powinno być problemu za to z kasą już raczej tak...

mam milion a na dwa czołgi (5,6) potrzeba 6 grubych baniek. zobaczymy :P

Ogólnie gra mi się jak na razie nie podoba (sama walka) co innego modyfikacje , garaż oraz budowanie swojej bazy. No i te promocje które maja są bardzo sympatyczne.

Gram jak na razie tylko samo PVE bo po 4 bitwach pvp mam dość

Wczoraj nawet odpaliliśmy PVE w plutonie 4 osobowym i była zabawa :P

Link to post
Share on other sites

Mam już 4 tier, mam nadzieje że w sobotę dojdę do tej 6

Z expem nie powinno być problemu za to z kasą już raczej tak...

mam milion a na dwa czołgi (5,6) potrzeba 6 grubych baniek. zobaczymy :P

Ogólnie gra mi się jak na razie nie podoba (sama walka) co innego modyfikacje , garaż oraz budowanie swojej bazy. No i te promocje które maja są bardzo sympatyczne.

Gram jak na razie tylko samo PVE bo po 4 bitwach pvp mam dość

Wczoraj nawet odpaliliśmy PVE w plutonie 4 osobowym i była zabawa :P

Co do promocji, to właśnie dodali kolejne fajne rzeczy na weekend -> https://aw.my.com/pl/news/general/lekki-weekend

 

No i ten teaser polskiego czołgu <3!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...