Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

mam budżet do 600zł no max 700 poszukuję nowego telefonu-  w sumie to już nie poszukuję, a przyszedłem do was koledzy i koleżanki po radę. 

Co wybrać? 

Pozostał mi takowy wybór: Meizu M2 mini vs Huawei Y6- z 2gb pamięci ram, teraz proszę o opinie za i przeciw. Ja wymienię kilka swoich poglądów na temat obu telefonów. 

 

Meizu: 

Plusy: 16 gb pamięci wbudowanej

2 gb pamięci ram

4 rdzeniowy procek 1,3 

dual sim

aparat 13 mpx- tylko czy to nie trochę naciągne 8 mpx?;]

wady: brak otwieranej obudowy. 

 

Huawei:

2 gb ramu

niestety ma słabszy procek Snapa 210 o taktowaniu 1,1 i obawiam się że na użytkowanie 2-3 lat może nie wytrzymać. 

plus to oczywiście wyjmowana bateria 

fajna nakłądka EMUI;] 

 

No i teraz prosiłbym o radę co wybrać?;] 

Telefon wiadomo jak to w XXI wieku, dzwonienie, smsy, internet, muzyka, filmy;] 

Co waszym zdaniem lepsze? Cenowo wyglądają tak samo;]

Link to post
Share on other sites

Na OLX jest co najmniej kilka ofert za 700 zł, a nie chciało mi się szukać dłużej niż 20 sekund. 

owszem, ale nie wiadomo czy zainteresowanego interesuje sprzedaż wysyłkowa czy zakup na miejscu ;) jeśli chce brać nówke od kogoś z przedłużenia umowy to jak najbardziej P8 Lite jest w jego zasięgu

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

Ale tego Y6? 

Bo jeśli mówimy o p8 lite to najtaniej w sklepie za 780zł także sporo, wyniesie mnie normalnie 600zł po zwrocie podatku, a co do Xiaomi Redmi note 2- świetny telefon z tym, że 5,5 to chyba jak dla mnie troszkę za dużo, dodatkowo znalazłem jakąś dostawę z polski+faktura vat 23% na allegro za 530zł nowy- jedno ale, ma tylko 8gb pamięci wbudowanej co jest niestety bardzo małą ilością. 

Oczytałem się opini na temat tego Meizu i ludzie po pół rocznym użytkowaniu nie mają absolutnie żadnych problemów z nim- jedynie aparat podobno średni, ale w tej półce cenowej nie można wymagać za wiele;] 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...