Skocz do zawartości

Słuchawki do muzyki/gier [<200zł]


Recommended Posts

 Witam, z racji tego że zepsuły mi się słuchawki [Pioneer SE M290],  zakupiłem nowe [superlux HD 681 EVO mk2] . Niestety jestem zmuszony je oddać, ze względu na to, że są straszliwie niewygodne po około 3 odsłuchanych utworach muszę je zdjąć z głowy,ponieważ uszy mnie niemiłosiernie bolą i pieką podejrzewam, że jest to spowodowane kształtem muszli.

 

Jeżeli chodzi o wymagania (w porównaniu do Superluxów, około 40 godzin wygrzewania) wolałbym bardziej naturalny bas, bardziej wyrazistszą górę, najlepiej owalny kształt muszli, dobre tłumienie dźwięków (zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz) i dobrze gdyby były dołączane welurowe pady, choć nie muszą.

 

 

 

Budżet : <200zł

Czego potrzebujesz? : Zamknięte/ pół-otwarte Słuchawki Wokół-uszne bez mikrofonu

Przeznaczenie : 60% muzyka tu różnie od metalu, poprzez rock, pop, elektronikę na klasyce kończąc :) 40% gry 

Źródło : Realtek ALC892 (integra)
Oczekiwania 
: wyżej!

 

Chciałbym dodać, że mieszkam w Kaliszu, grajdołku gdzie nie ma raczej gdzie przymierzyć słuchawek, a w media markt/expert po prostu takich nie ma.
 

Link to post
Share on other sites

@Rafalix byłem posiadaczem hd681evo i powiem ci tak. Mam bardzo duże uszy i bardzo duży łeb. Pałąk jest bardzo łatwo rozciągliwy i spokojnie dasz radę go ustawić pod siebie. Na początku u mnie też było podobnie, ale wymieniłem sobie pady na welurowe, rozciągnąłem i dało się przezwczaić, na tyle że 5-6godzin pod rząd nie były bolesne, a z czasem nawet nie odczuwalne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...