Skocz do zawartości

Problem z fps w Counter-Strike Global Offensive


Recommended Posts

Witam, mam problem z zacinaniem się CS'a. Fps mam około 120 podczas gry ze spadkami do nawet 40. Temperatury mam w porządku 60*C na procesorze i 50-60*C na karcie podczas gry. Sterowniki do karty mam aktualne według nvidia geforce experience. Gram na najniższych możliwych ustawieniach, i na rozdzielczości 4:3. Według innych użytkowników tego procka i karty gra powinna chodzić przynajmniej płynnie. Mój sprzęt nie jest może najnowszy ale powinien wystarczyć do płynnej gry....

-karta graficzna palit nvidia geforce 630

-płyta główna gigabyte GA-P35-DS3L

-intel core 2 duo E8200 2.66 gh

-zasilacz tracer TRZ-452 450V

-4 gb ram

-dysk twardy WD blue 500 gb

-monitor benq gl2460 60hz
-Windows 7 home premium 64 bit.
Dodatkowo wspomnę że komputer odkupiłem od brata, dokupiłem tylko monitor i dysk twardy. U niego ta sama gra chodziła płynnie na wysokich ustawieniach. Było to jakoś pół roku temu. Macie jakiś pomysł co może powodować tak słabą wydajność komputera ? 
Z góry dziękuje za pomoc ;)
Link to post
Share on other sites

Powoduje to, ze Valve z aktualizacji na aktualizacje coraz bardziej psuje CS'a, i nic z tym nie zrobisz. CS jest dość dziwną grą i do płynnego grania trzeba mieć min. te 120 fspów stałem, poniżej 100 gra zachowuje się dziwnie, tzn. czuj, że ścina a teoretycznie nie powinna, takie uroki silnika Source.

Link to post
Share on other sites

Powoduje to, ze Valve z aktualizacji na aktualizacje coraz bardziej psuje CS'a, i nic z tym nie zrobisz. CS jest dość dziwną grą i do płynnego grania trzeba mieć min. te 120 fspów stałem, poniżej 100 gra zachowuje się dziwnie, tzn. czuj, że ścina a teoretycznie nie powinna, takie uroki silnika Source.

 

Sprawdze jak się komputer sprawdza w innych grach i napisze ok ?

Ehh szkoda gadac assasins creed black flag to samo, 40 fps. Bf3 60 ze spadkami. 

Link to post
Share on other sites

Na konfigu ze stopki, tylko z E8400@3,6GHz też nie miałem odpowiedniej płynności w CS:GO i spadki do 60-70fps. Wymiana procesora na Xeon X5460@3,8Ghz i mam obecnie 150fps+ ze skokami do 300-350fps. Ogólnie wydajność w każdej grze jest sporo wyższa.


Gram FHD z 2xAA tylko z bodajże ustawieniami grafiki na low.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

 

 

U niego ta sama gra chodziła płynnie na wysokich ustawieniach.

 

 

 

W CSGO nie gra się na wysokich detalach (chyba że jesteś streamerem i prowadzisz transmisje to rozdzielczość full hd dla poprawienia jakości.

Ustawienia z gry którymi podzielił się NEO.

 

1# imgur.com/racsuc5.jpg

2# i.imgur.com/WkxGiC0.jpg

3# i.imgur.com/s02Bjgb.jpg

(Obrazki nie chciały się załadować jak wstawiałem je przez guzik "Grafika").

 

 

 

Powoduje to, ze Valve z aktualizacji na aktualizacje coraz bardziej psuje CS'a, i nic z tym nie zrobisz.

Dokładnie tak jest.

Link to post
Share on other sites

Na konfigu ze stopki, tylko z E8400@3,6GHz też nie miałem odpowiedniej płynności w CS:GO i spadki do 60-70fps. Wymiana procesora na Xeon X5460@3,8Ghz i mam obecnie 150fps+ ze skokami do 300-350fps. Ogólnie wydajność w każdej grze jest sporo wyższa.

Gram FHD z 2xAA tylko z bodajże ustawieniami grafiki na low.

A będzie on pasował do mojej płyty głównej, znalazłem używany za 200 zł na olx, co o tym myślisz ?

W CSGO nie gra się na wysokich detalach (chyba że jesteś streamerem i prowadzisz transmisje to rozdzielczość full hd dla poprawienia jakości.

Ustawienia z gry którymi podzielił się NEO.

 

1# imgur.com/racsuc5.jpg

2# i.imgur.com/WkxGiC0.jpg

3# i.imgur.com/s02Bjgb.jpg

(Obrazki nie chciały się załadować jak wstawiałem je przez guzik "Grafika").

 

 

 

Dokładnie tak jest.

Wiem wiem, mój brat nie był dobrym graczem więc nie zwracał uwagi na ustawienia, grał w to dla fanu na wysokich detalach. Ja gram na low i 4:3, obecnie mam supreme ale się męcze z tym komputerem. Na blokadzie fps do 60 nawet da się grać mm, gorzej jeśli chciałbym zagrać np cobblestone'a. :/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...