Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Nie mam nic do Apple'a ale uważam że są znacznie lepsze konstrukcje dostępne na rynku niżeli ciągle ten sam Iphone ... właściwie już nawet nie pamiętam kiedy cokolwiek wizualnego się w nim zmieniło.

najwidoczniej zatrzymałeś się na iPhone 4, i nie dopuszczasz do siebie informacji na temat nowości ze strony apple. Wtedy to faktycznie nie zauważysz nic nowego :)

Link to post
Share on other sites

Tak a jak jesteś gdzieś w podróży lub czekasz gdzieś na coś i chcesz coś obejrzeć, to du*a, bo zostanie tylko przesuwanie ikonek. 

Very Clever ... 

W sklepie telefonów już porządnych nie ma że Apple się kupuje ? :P ...

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Niestety na Andka wystarczy że zgram sobie z bluraye'a na mkv, dla iOS musi to być jakiś specjalny kodek bo w przeciwnym razie program nie chce tego wgrać ... do tego pomysł tej całej "synchronizacji" dziwna rzecz

Czesław doinformowany jak zwykle. To że ze zgrywaniem i odtwarzaniem właściwie dowolnych formatów na Apple nie ma najmniejszego problemu oczywiście tez mu umknęło. Tak się składa że ostatnio sam oglądałem w samolocie filmy na iPadzie właśnie w mkv. Nawet program który używam do zgrywania filmu z br wygodnie dopasowuje rozdzialke żeby nie targać ogromnych plików. A to wszystko, niesłychane, za darmo. Dziwy panie, dziwy. Lepiej robić z siebie idiotę i wypisywać dyrdymały.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Nie ja tu wypisuję teraz bajki ...

Właśnie próbuję zgrać "Sekcja 8" na Ipada, format mkv, przeciągam w okienko i ... ... ... pusto  ;)

Innego programu niż Itunes podejrzewam że nie ma, więc wprowadzanie w błąd nic tu nie da

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Widzisz Czesiu. Z chęcią pomogę. Moja babcia nauczyła się zgrywać filmy z aparatu na iPada wiec wierzę w ciebie. Pobierz darmowy HDplayer. Następnie w iTunes pojawi Ci się on na dole zakładki programy podczas synchronizacji iPada. Tam masz klasyczny przycisk wybierz pliki i zgrywasz sobie swoje mkv. Osobiście mam jakiś inny AVHD player ale to dlatego że był kiedyś rozdawany za darmo a obsługuje więcej formatów i pięknie scala tez napisy z filmem.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Nie no.. filmów to na takich urządzeniach nie oglądamy. Już prędzej ebooki, jakiś yt. A po drugie to jest prezent w sumie uzgodniony także raczej nie ma tematu. Ja prywatnie używam M7 z 4.4.3 i jak najbardziej jestem zadowolony z działania i wykonania. Póki co nie odstaje od iP. iP będzie dziś aktualizowany do 8. 

Link to post
Share on other sites

Ja np. kocham iOS 8.0.2 za wprowadzenie wireless charging, dzieki tej funkcji przebija wszystkie inne mobilne systemy operacyjne.

 

EOT po prostu EOT

 

Przepraszam, że się wtrącę, ale przecież ładowanie bezprzewodowe zostało już wprowadzone jakiś czas temu bodajże na WP i akurat iOS nie jest pierwszym systemem oferującym takie rozwiązanie  :D

 

 

Nic więcej nie mam do dodania, każdy ma co chce :P

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...