Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W końcu się zdecydowałem na preorder, bo potem nie wiadomo po ile będzie w dniu premiery w sklepach ;) W Euro przynajmniej przesyłka za free, nie będę się musiał tłuc autem po Bytomiu czy Chorzowie.

 

http://i.imgur.com/BIzu6Sy.jpg

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Najpierw rybki, potem połowa zdechnie na nieznaną chorobę, następnie pozostała połowa zacznie się wzajemnie wyjadać, następnie całość przejmie w wieczne władanie milion ślimaków i osiem milionów glonojadów ;) 

 

Oczywiście żartuję, ale jak tak obserwowałem kilka zrywów akwarystycznych wśród znajomych to zazwyczaj tak wyglądał typowy scenariusz ;)

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

 

 

Najpierw rybki, potem połowa zdechnie na nieznaną chorobę, następnie pozostała połowa zacznie się wzajemnie wyjadać, następnie całość przejmie w wieczne władanie milion ślimaków i osiem milionów glonojadów

 

W jednym zdaniu streściłeś pięć lat mojego doświadczenia akwarystycznego  :rotfl:

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

moje doświadczenie z akwarium kończy się zawsze w studiu foto... teraz mam porobić packshoty i muszę skombinować pionowe akwarium... nigdzie takiego nie mogę znaleźć... 

 

Widziałem jak produkują te meble :P wewnątrz sama tektura :P szkielet jak z ula

 

nie wszystkie panie nie wszystkie... pracowałem w ikei a mój brat jest kierownikiem od 7 lat i są meble a raczej 'meble' które jedynie co to można połamać o kolanko.. są mebelki metalowe które latają na boki jak głupie... ale są i meble bardzo wysokiej jakości (i to w średniej półce cenowej a nie tej najwyższej)... to tyle z offtopa

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
Najpierw rybki, potem połowa zdechnie na nieznaną chorobę,

 

Mnie w ostatni piątek córka mało nie namówiła na kameleona, był do kupienia identyczny jak na fotce poniżej...

http://t2.ftcdn.net/jpg/00/26/88/35/400_F_26883526_HXbMFIofFaeIZo7N4hcIEMveR70opgYx.jpg

 

Ale po przyjściu do domu, jak zacząłem się zastanawiać nad tym i czytać o hodowli o terrarium jakie trzeba temu stworzeniu zapewnić, bardzo szybko przekonałem córkę i siebie ;)  do nie pakowania się w to... :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Z jaszczurem nie jest wcale tak źle. Dobra lampa i grzałka i ma się ok. Problemem jest natomiast karmienie go wszelkim robactwem. Zajmowałem się kiedyś przez dwa miesiące jaszczurem kumpla który wyjechał z kraju. Jeszcze mnie telepie jak pomyśle o tych konikach polnych i karaczanach. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...