Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Taki zestaw z Biedrony potrafi się gubić taki jak i ten z usański. Dla mnie to jest większy problem niż to że któryś z bitów się zajedzie po 2-3 latach. Nie zawsze rzeczy droższe i lepsze sprawdzają się lepiej w każdych rękach i zastosowaniach ;)

Po mniej więcej 3 latach, dwóch przeprowadzkach, wycieczkach do domu rodzinnego i 3 samochodach, z zestawu który miałem zostało ze 30% części.


Mówię oczywiście o bardzo sporadycznym użytkowaniu. Profesjonalne prace wymagają i profesjonalnych narzędzi.

Link to post
Share on other sites

Jak się dba o sprzęt i uzupełnia braki na bieżąco (zazwyczaj giną, zużywają się najbardziej potrzebne części), to zawsze masz wszystko pod ręką...

Ja w szafce "narzędzia do PC" mam zdublowane wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia, co by nie było niespodzianek przy grzebaniu w kompie a jak zabraknie opasek (trytytek), termokurczy, to kupuję od razu, żeby na następny raz już były pod ręką...

Z resztą w pracy mam tak samo, zawsze wszystko musi być i jest pod ręką ;)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
więc policzcie sobie ile kosztowałby porządny, nie do zajechania zestaw śrubokręt + bity (

Nie lubię wkrętarek, pracując przy meblach preferuję ręcznie wszystko zrobić więc zestaw 40 bitów za 100 zł jest jakościowo dla mnie wystarczający. Miałem w samochodzie taki 15 sztuk plus wkrętak za niecałe 30 złociszy, to po kwartale, 7 najczęściej używanych końcówek poszło do kosza bo się kruszyły.

Jakość tych jest dla ręcznej pracy wystarczająca.

Do wkrętarki można kupić osobny zestaw i zapewne tam za 200-300 zł (za ok 50 sztuk) jakość stali jest lepsza, bo tego wymaga rodzaj narzędzia i pracy do których ich używasz.

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/kKA7c3G.jpg

Bosh i Stanley mają zestawy tytanowych, utwardzanych kwasowo bitów za 800 zł :D

@@jacekgothic, to byś musiał udarówką o beton wkręcać żeby je zetrzeć.

(właśnie kilka filmów na yt oglądałem iż z braku laku, płaskimi bitami z tytanu - dziury w drewnie lub blachach wiercili :D )

Edytowane przez sajmon154
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

http://www.gry-online.pl/galeria/gry13/1719858218.jpg                                     http://www.gry-online.pl/galeria/gry13/444342281.jpg                  

 

Z biedronki, jedne z niewielu dobrych tytułów.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@up, up, .., up

.......................* - podziwiam ludzi, którzy brną w to i symulują zadowolenie - twarde człowieki. %-)

 

*- wstawić, co kogo boli. ;)

 

 

@sajmon154:

 

W pierwszej chwili, myślałem że to otwarte pudełko z amunicją, ehhh te przyzwyczajenia. :)

Edytowane przez Ute
Link to post
Share on other sites

Wiem ze estetyka itp ale szlag może trafić jak za każdym razem musisz odsuwać komputer  a w nocy świecić telefonem aby użyć USB..


 

 

Bosh i Stanley mają zestawy tytanowych,

 

Kupiłem taki Tacie ostatnio

 

(okazało się ze już ma, chciałem mu zrobić niespodziankę :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...