Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Gość Kotecek

- 5,59 l. PB95. Od ostatniego tankowania za 30 PLN zużyłem za ok. 20PLN tego paskudztwa tak "na oko", co przekłada się na 19 uruchomień samochodu na zimnym silniku.

- 23,19 l. LPG co daje 6,11 l./100km. Liczyłem na równe 6 a tu du*a maryna. Wcześniej było 6,06, a jeszcze wcześniej 6,03. Tendencja zwyżkowa zużycia i cen tego paskudztwa :(

 

 

Jak gra ten Soundbar??? Pasuje on do mojego U2311h i zastanawiam się czy kupić go by robił za "głośnik centralny"

Mam dwa takie Soundbary. W tym 1908FP i jeszcze w U2410. Generalnie jestem zadowolony ale nie jakieś to cudowne nie jest. Myślałem że straszna trzeszczałka będzie a jest w miarę. Porównać by może do głośników 2.0 takich za 40-70 PLN. Mam jeszcze dwa monitory Samsunga z wbudowanymi głośnikami to oczywiście Soundbar miażdży je jakością dźwięku. Ale z drugiej strony głośniki Logitech X-210 (2.1), wieża Hi-Fi z lat 80. (amplituner i głośniki Sonego) i słuchawki Sencheiser HD 201 są zdecydowanie lepsze od Sounbara. natomiast też dużo zależy jak bardzo jesteś czuły na jakość dźwięku. mnie zadowalają. W kompie od neta to podstawowe nagłośnienie. Czasem jakaś muzyczka sobie leci i mi odpowiada. W kompie na którym gram i oglądam filmy rzadko go używam. tam głównie te Sencheisery. Nie ma to jakiegoś głębokiego basu. Jak na takie pykadło potrafi głośno zagrać. oczywiście moja opinia jest całkowicie subiektywna. Na central może by mógł być. Regulowane jest pokrętłem z boku to byś musiał sobie ustawiać za każdym razem głośność.

 

Ze strony wizualnej. Wykonane przyzwoicie. Matowy plastyk. Z 1908FP dobrze się prezentuje a z panoramicznym i czarnym U2410 wygląda super. Jak takie TV LCD LG i JVC, które sprzedawali w 2007r. Ma dwa wyjście słuchawkowe aczkolwiek ja korzystam z tego w obudowie dla mniejszej plątaniny kabli.

 

Podsumowując... jestem zadowolony z nich :) Są lepsze niż się spodziewałem ale bez szału.

 

Ja to kupiłem na Allegro za 28PLN + 15PLN KW + 2PLN przelew. Czyli razem 45PLN mnie kosztowały. Ale uwaga... sprzedają też te same za 45PLN bez KW... a jeszcze na nokaut.pl były takie same za 99PLN...

Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem:

 

- Wałek startera Zakłady Metalowe w nowej Dębie(oryginał z PRL)

- Starter produkcji współczesnej

- Gumy podnóżka kierowcy

- nakrętka wydechu

- kolanko wydechowe(niklowane, nierdzewka)

- komplet uszczelek do silnika

- pokrowiec siedzenia

- klucz pazurkowy

- ściągacz do izolacji Topex'a %-)

 

Niedługo ferie, muszę wyeliminować swoje zagrożenia w budzie :P(jakieś 5).

 

W ferie załatwiam blachę do motocykla(w WK), zrobię także silnik, bo obecny jego stan kwalifikuje go do naprawy głównej.

Link to post
Share on other sites

@BIGPUN Proszę, nie chwal się co kupujesz bo przy Tobie czuję się jak bezdomny

bezdomny jestem ja. w robocie spędzam po 12-16 godzin dziennie... zostaje 8 godzin

2- godziny na zabawy i lekcje z dzieciakami, godzina na granie, 4h na sen. reszta na jedzenie, seriale, świnkę morska i żonę hahaha

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...