Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Mesio to mesio. Klasa sama w sobie i krul wszystkich marek. Dobry zakup bracie. Gdzieś widziałem podobne auto za około 50 tysięcy. Będzie miał tata furę na parę ładnych lat.

 

Do dzisiaj pamiętam przejażdżkę S500. Nie przypuszczałem, że samochód może tak cudownie tłumić hałas dobiegający z zewnątrz. Luksus, przyspieszenie mam w pupie, ale tej ciszy nie mogę zapomnieć i przeboleć.... ech :)

Edytowane przez Skeletor
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie kupuj samochodu od znajomych.

 

Raczej "nie sprzedawaj samochodu znajomym" 

 

Przez całe lata wspomniany przyjaciel jeździł srałdi które kupił od Taty. A ten mesio był kupowany prosto z salonu i większość kilometrów natrzepał między jego a naszym domem. Wiemy też dobrze jaki to jest człowiek i jak o niego dbał. Jak coś w nim padnie to trudno. To tylko maszyna. Zawsze może się zepsuć. 

Link to post
Share on other sites

E klasa z tej serii to śliczne auto. Zawsze marzyłem o okularniku. Do czas jak poczułem jak jeździ 528 (które kupiłem dzień po przejażdzce)

 

Jak będę stary chcę mieć mesia:)

Ps tata Biafry?

 

 

Biafathara:)

Ps tata Biafry?

 

 

Biafathara:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że ludzki organ to też w pewnym sensie maszyna która ma prawo paść w każdej chwili. Tylko, że w przypadku ludzi nie zawsze można "zamontować części zamienne" jak to bywa w pojazdach czy komputerach.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
['] Dla rozmowy o autach.

 

Teraz dyskutujemy głęboko o życiu i śmierci. 

 

Jeśli tracisz pieniądze, nic nie tracisz. Jeśli tracisz zdrowie, coś tracisz. Jeśli tracisz spokój, tracisz wszystko.

 

Bruce Lee za Paulo Coelho.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Oby twój air miał biały ekran. Bo wymiana takie kupione za granicą jest bardziej skomplikowana.

 

Air ma nowy system podświetlania i jest więcej "zasikanych" ekranów niż w przypadku ipada3

 

Air jest z UK więc bez problemów go wymienię (odpukać) bardziej się o telefon martwię bo go mi znajomy z USA wiezie ...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...